Biedformulier

U heeft nog geen kavels op uw biedformulier

U ZIET MOMENTEEL ONZE GEHELE CATALOGUS.
Toon onverkochte kavels Toon alle kavels
Vele originele landenverzamelingen
  • Kavel : 1450 Nederland

    emissie 1852 halfrond-francostempels, mooie collectie van ruim 400 ex. met vele mooie afdrukken en betere kantoren w.b. Breda B op nr. 3, Boxmeer B op nr. 3, Dokkum  A op nr. 3, Groningen A op nr. 3, Groningen C op nr. 3, Heerenveen A op nr. 3, Koevorden C op nr. 1, Naarden B op nr. 3, Oldenzaal A op nr. 3, Tilburg B op nr. 3 etc. in over het algemeen redelijke tot goede kwaliteit in insteekboek
    Inzet : 6000 EUR
    Hamerprijs : 9000 EUR

    Kavel : 1451 Nederland

    emissie 1852, collectie van ruim 120 poststukken met halfrond-francostempels w.b. mooie afdrukken en betere kantoren alfabetisch opgezet in 2 ringbanden
    Inzet : 4000 EUR
    Hamerprijs : 4000 EUR

    Kavel : 1452 Nederland

    emissie 1852, kwalitatief mooie gespecialiseerde collectie met platen, stempels, paren, strippen, poststukken etc. keurig opgezet in ringband
    Inzet : 4000 EUR
    Uw bod : EUR Auto bieding aanmaken

    Kavel : 1453 Nederland

    emissie 1852, collectie van ruim 80 poststukken w.b. met randstukjes, paren, enkelfrankering nr. 3, langstempel Oosterwolde, ontoereikend, aangetekend etc. in 2 ringbandjes
    Inzet : 2000 EUR
    Hamerprijs : 2000 EUR

    Kavel : 1454 Nederland

    voorraad gestempeld vanaf 1852 met veel beter materiaal w.b. nr. 3 (5x o.a. met Arnhem B), nr. 6 (6x), nr. 11 (3x), nr. 12 (5x), nr. 29 (2x),  nr. 26F (2x), nr. 47 (7x), nr. 48 (3x) etc. in over het algemeen mooie kwaliteit in dik insteekboek.
    Inzet : 2000 EUR

    Kavel : 1455 Nederland

    emissie 1872, collectie van ca. 75 betere poststukken w.b. aangetekend, aangegeven waarde, bestemmingen (o.a. Bombay, Lourenco Marquez en New Mexico), rubberstempel Loppersum, puntstempel 67 zonder krul, veel langstempels (ook op zegel) etc. in ringband
    Inzet : 1800 EUR

    Kavel : 1456 Nederland

    mooie collectie 1869-1990 */** (meest **) met veel betere ex. en series o.a. 77, 84-86, 101, 104-105, 107-109 (cert. Dr. Louis), 131, 346-349, 518-537, LP 12-13, Port 67a-68b (cert. Vleeming) etc. in 3 Davo albums
    Inzet : 1700 EUR
    Hamerprijs : 2000 EUR

    Kavel : 1457 Nederland

    collectie 1852-1988 deels */** met veel beter materiaal w.b. 1-47, 49-80 * (inclusief 61b-61c), Jubileum 1923, Van Konijnenburg **, Meeuwen, roltanding (behoudens. nr. R32 compleet *), port compleet, postbewijs compleet, telegram (behoudens nr. TG7 compleet) etc. in 2 Davo albums
    Inzet : 1500 EUR

    Kavel : 1458 Nederland

    emissie Bontkraag, Cijfer en Kroningsgulden (3x), mooie collectie kleinrondstempels (circa 600 ex.) met vele luxe afdrukken en betere ex. w.b. Acquoij, Boornebergum, Drachstercompagnie, Giesbeek, Hekelingen, Hoogloon, Kedighem, Mookhoek, Noorddijk, Noordeloos, Scharmer, Tjalleberd, Kamp bij Rijen, Enschede-STN, Nieuweschans-STN, Queenborough-Vlissingen in dik insteekboek
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 4000 EUR

    Kavel : 1459 Nederland

    collectie 1852-1949 op enkele zegels na geheel */** met veel beter materiaal w.b. 1-79, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, Meeuwen, roltanding, port, enkele variëteiten etc. in 2 albums. Oudste gedeelte gemengde kwaliteit (veel nagegomd).
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 1700 EUR

    Kavel : 1460 Nederland

    collectie 1852-1999 na 1899 geheel * en meest ** w.b. veel betere ex. en series o.a. TBC, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, Meeuwen, roltanding, Internering, P67b-P68b etc. in 3 Davo albums
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 1900 EUR

    Kavel : 1461 Nederland

    persoonlijke postzegels 2006-2018 ** nominaal ca. EUR 685, NL1 (ruim 2000x) en Internationaal (ca. 165x) in 2 archiefbakken
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 1700 EUR

    Kavel : 1462 Nederland

    collectie luchtpostzegels met uitgebreide verzameling proeven LP10 w.b. kleurvarianten, spiegeldruk, harmonicavouw en ca. 30 poststukken
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 1500 EUR

    Kavel : 1463 Nederland

    nominaal ca. EUR1200, NL1 (ca. 2600x), NL2 (ca. 60x), NL5 (ca. 5x), Kerst (ca.170x), Internationaal (ca. 230x) in map en 4 insteekboeken
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 2600 EUR

    Kavel : 1464 Nederland

    collectie 1852-1980 deels */** met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-100 (inclusief nrs. 61b-61c, nr. 80 *), Jubileum 1923, Van Konijnenburg **, En Face *, Meeuwen, postbewijs compleet, Internering * met certificaat, port compleet, Armenwet * etc. in 2 luxe Davo albums
    Inzet : 1400 EUR
    Hamerprijs : 1400 EUR

    Kavel : 1465 Nederland

     nominaal in jaarsets ruim EUR1500, NL 1 (1032x), NL 2 (47x), NL 5 (4x), Kerst (138x), Internationaal (175x), Aangetekend (3x)
    Inzet : 1400 EUR
    Hamerprijs : 1900 EUR

    Kavel : 1466 Nederland

    nominaal ruim EUR 3500 w.b.  NL1 (ca. 1540x), NL2 (ca. 75x), Kerst (ca. 280x) en Wereld1 (ca. 270x) in 13 albums
    Inzet : 1400 EUR
    Hamerprijs : 2200 EUR

    Kavel : 1467 Nederland

    collectie 1852-1944 vanaf 1869 geheel */** met veel beter materiaal w.b. 13-27, 44-47, Van Konijnenburg, roltanding etc. in luxe Davo album
    Inzet : 1300 EUR
    Hamerprijs : 2000 EUR

    Kavel : 1468 Nederland

    kleinrondstempels uitgebreide collectie A-Z op emissie 1872 met betere stempels, mooie afdrukken etc., totaal ruim 950 ex. in blanco Leuchtturm album
    Inzet : 1200 EUR
    Hamerprijs : 3000 EUR

    Kavel : 1469 Nederland

    collectie 1852-1960 meest */** met o.a. nrs. 1-79 (w.b. *), 99-100* , 104-105*, 130-131, 163-165*, Van Konijnenburg*, En Face*, Armenwet, port, postbewijs (compleet), telegram (compleet doch TG7 gebreken), brandkast en roltanding (behoudens nr. R32 compleet) in deels gemengde kwaliteit in 2 Lindner ringbanden
    Inzet : 1200 EUR
    Hamerprijs : 1200 EUR

    Kavel : 1470 Nederland

    collectie 1872-1999 nagenoeg geheel ** in over het algemeen mooie kwaliteit met veel beter materiaal w.b. gecertificeerd Vleeming in 3 Davo albums
    Inzet : 1200 EUR
    Hamerprijs : 1700 EUR

    Kavel : 1471 Nederland

    collectie 1891-1967 meest ** w.b. enkele ex. nagegomd met veel betere ex. en series, roltanding, port en dienst in 2 insteekboeken
    Inzet : 1200 EUR
    Hamerprijs : 2000 EUR

    Kavel : 1472 Nederland

    collectie 1852-1984 meest gestempeld met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-100, 130-131, Van Konijnenburg **, En Face */**, port compleet (w.b. De Ruyter *), telegram, roltanding nagenoeg compleet etc. in 2 KaBe klembanden
    Inzet : 1200 EUR

    Kavel : 1473 Nederland

    nominaal ca. EUR 1170, NL1 (ca. 1400x), Kerst (ca. 135x) en Internationaal (ca. 150x) w.b. prestigeboekjes in o.a. 5 insteekboeken en vellenmap
    Inzet : 1200 EUR
    Hamerprijs : 1600 EUR

    Kavel : 1474 Nederland

    emissie 1864, collectie van ruim 40 meest betere poststukken w.b. buitenlandse bestemmingen in ringband
    Inzet : 1000 EUR

    Kavel : 1475 Nederland

    port, collectie van ca. 60 poststukken vanaf emissie 1870 met betere ex., doch de zegels van emissie 1881 merendeels (donker) verkleurd, in ringband
    Inzet : 1000 EUR

    Kavel : 1476 Nederland

    Postgeschiedenis Den Helder, 28 poststukken ca.1828-1845 met ZEE-BRIEF stempels, Marine Gezuiverd, UITZEE w.b. uit Havana, Berbice (slavenhandel), Suriname, Batavia, Rio de Janeiro, scheepsnamen, etc., tevens 4 poststukken ca. 1851 naar Suriname en 5 naar Ned.-Indië
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 1477 Nederland

    gespecialiseerde collectie 1852-1960  gestempeld in mooie kwaliteit en nagenoeg compleet w.b. nr. 47 (3x) 72f en 121i, inclusief roltanding (behoudens nr. 32), port en dienst in twee insteekboeken.
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 2000 EUR

    Kavel : 1478 Nederland

     voorraad */** vanaf 1867 met veel betere ex. en series in dik insteekboek
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1300 EUR

    Kavel : 1479 Nederland

    collectie vananf 1852 gespecialiseerd op type en tanding en veel beter materiaal, tevens veel * en ** (jaren '20 en '30), op zelfgemaakte bladen in 8 kleine ordners, in doos
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1300 EUR

    Kavel : 1480 Nederland

    10 cent rood nr. 2 platen IV, V, VII, VIII, IX en X, ruim 600 ex. alle geplaat door inzender in gemengde kwaliteit op insteekbladen in doosje
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 1481 Nederland

    collectie 1852-2011 deels */** met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-80, 101, 130-131, Back of the Book etc. oudste gedeelte in gemengde kwaliteit in 11 Davo albums in verhuisdoos
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1400 EUR

    Kavel : 1482 Nederland

    zeer uitgebreide, unieke collectie kortebalkstempels (ruim 6500 ex.) topografisch gesorteerd op alfabetische volgorde met veel luxe afdrukken en betere ex. in 14 insteekboeken
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1500 EUR

    Kavel : 1483 Nederland

    collectie 1852-2000 gestempeld met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-79 (inclusief 61b-61c), Jubileum 1923, Meeuwen, roltanding (behoudens nr. R32 compleet), port compleet (inclusief nrs. P67a-68b), telegram compleet etc. in 2 Davo albums
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1300 EUR

    Kavel : 1484 Nederland

    collectie 1852-2008 * met beter materiaal in 12 Davo albums in 2 dozen
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 1485 Nederland

    nominaal ruim EUR 890, NL 1 (894x), NL 2 ( 45x), NL 5 (3x), Kerst (70x), Internationaal (137x) aant (2x)
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1300 EUR

    Kavel : 1486 Nederland

    emissie 1864, gespecialiseerde collectie w.b. enkele proeven, puntstempels, langstempels, poststukken (w.b. buitenlandse bestemmingen) etc. keurig opgezet en beschreven in ringband
    Inzet : 1000 EUR

    Kavel : 1487 Nederland

    collectie 1852-2001 op hoofdnummers compleet met tevens port, dienst, roltanding, telegram etc. in deels gemengde kwaliteit in 5 Lindner ringbanden
    Inzet : 1000 EUR

    Kavel : 1488 Nederland

    mooie collectie stempels (ruim 5000 ex.) gesorteerd op provincie met veel luxe afdrukken en betere ex. w.b. klein-, groot-, langebalk-, kortebalk- en cilinderbalkstempels in groot album
    Inzet : 1000 EUR

    Kavel : 1489 Nederland

    emissie 1872, gespecialiseerde collectie met tandingen, stempels en veel poststukken met beter materiaal, keurig beschreven en opgezet in 2 albums
    Inzet : 1000 EUR

    Kavel : 1490 Nederland

    nominaal ca. EUR1240, NL1 (ca. 1450), Wereld (ca. 130) en Kerst (ca. 233) in 11 albums/mappen
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1700 EUR

    Kavel : 1491 Nederland

    collectie 1852-2001 vanaf 1943 vrijwel geheel ** met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-49, 130-131, roltanding, telegram, Internering, postbewijs, automaatboekjes compleet etc. in 4 Davo albums
    Inzet : 900 EUR
    Hamerprijs : 900 EUR

    Kavel : 1493 Nederland

    nominaal ca. EUR 1400, NL1 (ca. 650x), Kerst (ca. 70x) en Wereld (ca. 175x) in 4 Davo albums, twee insteekboeken, ringmap, envelop en mapje
    Inzet : 900 EUR
    Hamerprijs : 1260 EUR