Biedformulier

U heeft nog geen kavels op uw biedformulier

Nederland voorfilatelie met uitgebreid departementstempels
Nederlands-Indië en Indonesië met (ongetande) proeven
Collectie Veldpost Nederland
Collectie (vroege) Luchtpost Nederland
  • Kavel : 3000 Nederland

    Complete brief (enige ouderdomssporen) van 28 November 1583 naar Adolphsl.(and) met geschreven Cito citissime betalt den bode acht Stuivers
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3001 Nederland

    Complete frisse brief van Middelbourg 26 may 1590 naar Corsini Londres met geschreven aanduiding payez le porteur en port G3½, inhoud kleine beschadiging
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3002 Nederland

    Complete brief (enige ouderdomssporen), in pracht handschrift geschreven van Utrecht 26 July 1596 naar Ooltgensplaat met geschreven portbemerking Betaelt eerlyck den brenger
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3003 Nederland

    Loont op complete vrij frisse brief van Den Haag 27 octobre 1604 naar Beverwijk
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3004 Nederland

    Complete niet commerciële brief geschreven in Archangelsk (Rusland) 28-9-1668 naar Amsterdam met geschreven per schipper die god geleijde, vrijwel pracht ex. (iets inktvraat). Vroege brief uit Rusland en niet alledaagse plaats van verzending!
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3005 Nederland

    Complete brief van Dordrecht 31 januari 1669 naar Genua, vervoerd per Thurn & Taxis met geschreven V (Venetië transit), aanduiding vooruitbetaald port 8 (stuiver) tot Venetië op achterzijde
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3006 Nederland

    Brief Monnikendam-'s-Gravenhage 18 april 1676, met geschreven met een pacquet. port van Amsterdam af, vervoerd per schipper, pracht ex.
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3007 Nederland

    Complete frisse brief Hage 26 Febr 1692 naar Alckmaer, geschreven vertrekaanduiding H en port 4 (stuiver) in rood krijt
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3008 Nederland

    catalogusnummer : 10170-aa28
    Complete brief The Hague 15 april 1692 naar Aardenburg (via Antwerpen en Brugge), geschreven (vroege vorm van expresse) Prt van avond bestelt 2 Schellinge Aerdenburg, zonder verdere portaanduiding, enig bekende notitie
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3009 Nederland

    Complete brief van Dordrecht 19-6-1701 geadresseerd Aen Juffr. de Keeters, meesteresse van de koredansseuses a la Haye met geschreven port 14 en Cito, cito, cito, pracht ex.
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3010 Nederland

    catalogusnummer : 6020-39
    VYF STUY: PORT voor dit stempel pracht afdruk op frisse brief Middelburg-Amsterdam 28 oct 1723, geschreven Pr advijs
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3011 Nederland

    catalogusnummer : 6020-39
    VYF STUY: PORT vrijwel pracht afdruk als aankomststempel op achterzijde envelop (voorzijde vlek) Middelburg den 30 December 1726 vanden kerkenraad naar Amsterdam, prachtig rood lakstempel met anker
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3012 Nederland

    catalogusnummer : 6020-39
    VYF STUY: PORT vrijwel pracht afdruk op achterzijde brief Middelburg den 29 August 1727 naar Amsterdam
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3013 Nederland

    catalogusnummer : 6020-28
    6 S Texelse post met dikke Andreaskruisen, vrijwel pracht afdruk op brief, geschreven in 't Comp, Schip Cornelia leggende ter Reede Texel 14 october 1734 naar Amsterdam, ex. Dreikurs
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3014 Nederland

    catalogusnummer : 9240-02, 6020-44
    Complete brief van een zeeman bij de Geoctroyeerde Westindische Compagnie, geschreven in Vlissingen Wij zin van 't schip geraakt den 4 Maart (jaartal niet aanwezig) met vertrekstempel Vlissingen met posthoorn, verzonden naar zijn ouders te Amsterdam met aankomststempel Zeeuwse Landpost Z (zwarte kruisen), port 6 St Vlissingen-Rotterdam en 3 St. Rotterdam-Amsterdam, smoezelig doch zeldzame brief
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3015 Nederland

    catalogusnummer : 6020-30
    ATP 6 stuiver Texelse post, pracht afdruk op licht verkleurde brief Texel 3 mei 1758 naar Amsterdam
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3016 Nederland

    Prent De Postillon en Boode uit 1759 door Jan Roman, pracht ex.
    Inzet : 40 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3017 Nederland

    catalogusnummer : 6020-07
    3-stuiver H (Adema H6) pracht afdruk op achterzijde frisse brief 's Hage 11 febr. 1777 naar Naarden, 3 stuiver port vooruitbetaald, rode krijtstreep en geschreven franco Amsterdam, geen portindicatie voor traject Amsterdam-Naarden
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3018 Nederland

    catalogusnummer : 6020-44
    Zeeuwse landpost met witte Andreaskruisen en vertrekstempel M met lus in cirkel (PEP 9130-04) op gedateerde omslag (Middelburg 20 jan 1778) naar Amsterdam, geschreven per Landpost, port 4 St. Middelburg-Steenbergen en 3 St. Steenbergen-Amsterdam, totaal 7 St.
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3019 Nederland

    Complete brief in dordrecht 9 my 1781 naar Doesburg, port VI St. (interessante inhoud waarin dochter moeder om hulp vraagt om te voorkomen dat ze zeggenschap over haar kinderen kwijtraakt)
    Inzet : 50 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3020 Nederland

    catalogusnummer : (6050-03)
    BREDA rood naamstempel, 21x4 mm (afwijkend van in PEP vermelde 6050-03) als vertrekstempel op frisse brief 20 jan 1789 naar Maastricht, port 5 St.
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3021 Nederland

    catalogusnummer : 7080-03
    Ovaal vertrekstempel DEVENTER met posthoorn en veren, pracht afdruk op frisse brief 13 oct.1798 naar Nimegue, keur van Dieten, ex. Salinger
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3022 Nederland

    STRAFGEVANGENIS TE GOUDA DIRECTIE OVER DEN ARBEID in zwart rondzijde op achterzijde ongedateerde omslag begeleidbrief naar Zwolle met een baaltje en verzonden per Schuit over Amsterdam, verschot 70 ct, pracht ex.
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3023 Nederland

    Eigenhandig door Koning Willem I geschreven en ondertekende brief 20-8-1818 aan zijn zoon de Prins van Oranje (de latere Koning Willem II) op paleis Soestdijk, pracht ex.
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3024 Nederland

    catalogusnummer : ZU118
    Marine Gezuiverd met handtekening G Robijn op achterzijde frisse brief Havana 14 nov 1831 naar Amsterdam, rood 2-regelig aankomststempel Den Helder Zeebrief (PEP Z135) en mooi afzenderstempel Consulaat Generaal der Nederlanden, 60 cent zeeport
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3025 Nederland

    Complete vouwbrief naar Urk van Hindeloopen 10-4-1834 via Workum (geschreven op achterzijde) en Sneek abusievelijk naar Amsterdam verzonden, alwaar voorzien van Débourse Amsterdam in rood. Post naar Urk moest via Enkhuizen vanwaar het per boot werd vervoerd. Amsterdam corrigeerde de fout. Geschreven port 30, pracht ex.
    Inzet : 120 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3026 Nederland

    catalogusnummer : ZU103
    Marine Gezuiverd op brief Havana 4 nov 1837 naar Amsterdam met rood ovaal ZEE-BRIEF DEN HELDER 22 dec. en port 60 cent.
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3027 Nederland

    catalogusnummer : ZU102
    Marine Gezuiverd (zwak in zwart) op voorzijde brief Havana (Cuba)-Schiedam 2 Maart 1838 met rood ovaal ZEE-BRIEF DEN HELDER 21 mei, port 90 cent
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3028 Nederland

    catalogusnummer : 4250-03
    Limburgse Plattelandspost. Tijdens Belgische bezetting geschreven vouwbrief met Belgisch rood rondstempel Fauquemont (Valkenburg) 3-7-1838, SR (Service Rurale) in rood in kastje en busletter AD (Broekhuizen) naar Luik, zeer fris pracht ex.
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3029 Nederland

    Grensstempel ENG:CORRESP. Over 's Hage (klein formaat, 3e type gebruikt tijdens wintermaanden als Rotterdam wegens ijsvorming niet bereikbaar was), pracht afdruk in rood op achterzijde brief (enige inktvraat, zeer dun papier) New York 31 Decembre 1844 via Boston en Liverpool naar Hernhut in Saxony (onjuist Silesia vermeld), vdL 1019, uitvoerige documentatie met portberekening aanwezig
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3030 Nederland

    Rood ovaal ZEEBRIEF DEN HELDER 10/8 (1850) op frisse brief uit Rio de Janeiro 8 juni 1850, binnenzijde geschreven duplic. pr Emperor (en oril pr Lennet Paket), op achterzijde 2-regelig Marine gezuiverd. Port 60 cent. Post uit Brazilië is zeldzaam
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3031 Nederland

    Geillustreerde envelop Ik ben de Goede Herder van Metzlawier (langstempel voorzijde) via Dokkum 28-8-1865 naar Harlingen, vrijwel pracht ex.
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3032 Nederland

    Complete brief, geschreven fort Groot Leger den 5 Augustus 1609 aan Mijn Heer Ebens Lanskier tot Brussel, port II (stuiver)
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3033 Nederland

    Negenjarige oorlog 1688-1697, complete getinte brief Hagh 7 october 1693 aan Mijnheer G. van Ham Commissaris van de Hollandsche Artilleriepaerden thans int Leger met 3x cito (voor expresse verzending), dubbel port 8 (stuiver)
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3034 Nederland

    Complete brief geschreven Int Leger voor Orchies den 24 Aug 1709 (Orchies plaats ten zuiden van Lille) naar Mijn Heer Bernardo Ivens Coopman tot Brussel, port 4 (Sols), interessante inhoud van een Nederlandse kapitein in het geallieerde leger over betaling van de toecomende maandt: .. die wel 6000 guld zullen bedragen
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3035 Nederland

    Complete brief, geschreven Int Leger voor Orchies den 27 Aug 1709 (Orchies plaats ten zuiden van Lille) naar Mijn Heer Bernardo tevens Coopman tot Brussel, port 4 Sols, interessante inhoud van een kapitein in het geallieerde leger over betaling 7 pistolen
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3036 Nederland

    catalogusnummer : M125
    Oostenrijkse Successieoorlog 1740-1748, AHOL (Armee Hollandaise) in kastje, pracht afdruk op gedesinfecteerde brief Camp de Vilvoorde 29 september 1745 van de commandant Landgraaf Hesse Philipstal aan echtgenote te Grave, port 10 Sol (4 sol Brussel-Breda, 4 Sol Breda-Den Bosch en 2 Sol Den Bosch-Grave)
    Inzet : 1500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3037 Nederland

    catalogusnummer : M127
    Oostenrijkse Successieoorlog 1740-1748, Franse leger, ARM.DE FLANDRE (52x5 mm.) vrijwel pracht afdruk op brief Camp Schaerbeek le 20 febrier 1746 (bij Brussel) naar Ecluse en Flandre (Sluis), port 5 Sol (3 en 2 lokaal), uiterst zeldzaam stempel, afgebeeld in PEP 2 pag. 397
    Inzet : 1500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3038 Nederland

    Franse post, DÉBOURSÉ/ ARMEE DU NORD op brief (deel inhoud mist) van Douai naar Quesnoy (près de Lille) vermoedelijk augustus 1792 (zie bijgevoegd onderzoek), port 4 Sol
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3039 Nederland

    catalogusnummer : M156
    Franse Post, DEBsé Bau Gl ARMs DU NORD SAMBRE ET MEUSE in zwartrood, vrijwel pracht afdruk en ARM. DU NORD in rood, lichte afdruk, beide op achterzijde brief van Parijs 19-2-1795 (1e ventose an 3) naar 's-Gravenhage en vervolgens geretourneerd, fraai ex. (voorzijde beschadigd) met certificaat Roumet 2017. Vermoedelijk enig bekende exemplaar van dit stempel in (zwart)rood
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3040 Nederland

    Franse Post, ARMÉE DES/ PIRENÉS ORIENTAL op brief Perpignan Le 1 Germinal 2e année (21 maart 1794) naar Toulouse met tevens zwart commandant stempel comre gt. de l'arm des pirs ort.
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3041 Nederland

    Franse Post, Bau Gl ARME DU NORD/ SAMBRE ET MEUSE in rood op getinte brief 3 pluviose an 3 (2 jan. 1795) naar Sas de Gand (Sas van Gent), port 2 Sol
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3042 Nederland

    Franse Post, 2e Don Etat Major in rood, pracht afdruk, op deels gedrukte frisse brief Armée du Nord 2e Division 28 july 1797 naar La Haye, portvrij
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3043 Nederland

    catalogusnummer : M168
    Franse Post, DON B ARMS DU NORD in zwart, pracht afdruk op onfrisse, deels gedrukte brief ARMÉE du Nord La Haye le 5 Ventose l'an cinquième (23 febr. 1797) met tevens rood Com gal de l'arm du Nord naar Wijck (bij Duurstede), port 4 stuiver
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3044 Nederland

    catalogusnummer : M216
    Franse Post, DON A PORT-PAYÉ/ HOLLANDE/ TROUPES FOISES in rood, vrijwel pracht afdruk op omslag (Den Bosch ca.1803-1804) naar Mayence (Mainz), op achterzijde vooruitbetaald port 10.
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3045 Nederland

    catalogusnummer : M183

    Franse Post, Don L ARMs DU NORD in rood, lichte afdruk op brief van Amsterdam 18-6-1795 naar Lille, fris pracht ex. met certificaat Roumet 2017

    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3046 Nederland

    catalogusnummer : M185
    Franse Post, Don M ARMs DU NORD in rood, lichte afdruk op brief van 's-Gravenhage 12-12-1794 (22 frimaire an 3) naar Ieper (Ypres), pracht ex. met certificaat Roumet 2016
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3047 Nederland

    catalogusnummer : M201+M271
    Franse Post, HOLLANDE TROUPES Foises in rood en COMRE GAL DE L' ARM : DU NORD in rood, pracht afdrukken (PEP M271 licht) op brief van 's-Gravenhage 7-7-1798 (19 fructidor an 6) naar Breda, portvrijdom, pracht ex. met certificaat Roumet 2017
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3048 Nederland

    catalogusnummer : M220
    Franse Post, Don C. PORT-PAYÉ HOLLANDE TROUPES Foises en P.P.P.P. in rood, lichte afdrukken op envelop met brief van Vlissingen 11-7-1798 (23 messidor an 6) naar de 72e brigade d'infanterie via Parijs met geschreven service militaire en adres deels uitgewist, inhoud betreft zoektocht naar deserteur, pracht ex.
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3049 Nederland

    Franse Post, No. 2. ARM DE HOLLANDE in zwart, pracht afdruk op brief met interessante inhoud van Château de Nidau (Zwitserland) 1-1-1806 naar Serrigny (Frankrijk), pracht ex. met certificaat Roumet 2016

    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3050 Nederland

    catalogusnummer : M228

    Franse Post, Don E. DÉB. HOLLANDE TROUPES Foises in rood, pracht afdruk op achterzijde zwaarbeschadigde brief van Mirepoix (Frankrijk) 23-7-1806 naar Generaal Clauzel te Utrecht en vervolgens doorgezonden naar Auterive (Frankrijk) via Parijs (lichte afdruk P.P.P.P. in rood voorzijde). Vermoedelijk zijn er slechts 3 exemplaren van dit stempel bekend

    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3051 Nederland

    catalogusnummer : M231, M274
    Franse Post, BUREAU GÉNÉRAL/ ARMÉE DE HOLLANDE in rood, pracht afdruk twee-regelig stempel op brief Armée du Nord van Nijmegen 4 janvier 1806 naar Utrecht, vlekkerig portvrijdom CHEF DE L'ETAT AJOR Gal/ DE L'ARMEE DU NORD
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3052 Nederland

    catalogusnummer : M287
    Franse Post, ord.eur en chef/ arm. de Batavie in zwart, pracht afdruk portvrijdomstempel op deels gedrukte brief Troupes Françaises en Batavie, lokaal Den Haag le 28 Ventose an 12 (20 maart 1804)
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3053 Nederland

    catalogusnummer : M303
    Franse Post, Commandant en Chef/ du Génie in rood, pracht afdruk tweeregelig portvrijdomstempel op lokale brief Nijmegen le 9 janvier 1806 (afgebeeld in PEP II, pag. 444)
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3054 Nederland

    catalogusnummer : M231
    Franse Post, BUREAU GÉNÉRAL / ARMÉE HOLLANDE in rood, tweeregelig stempel op brief (interessante inhoud betreffende komst Koning Napoleon) La Haye naar Paris le 4 aout 1806, port 6 déc.
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3055 Nederland

    catalogusnummer : M231
    Franse Post, BUREAU GÉNÉRAL/ ARMÉE DE HOLLANDE in rood, pracht afdruk op deels gedrukte brief Le Général de Brigade BOIVIN aan generaal Michaud te Utrecht, le 3 juin 1806, portvrij
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3056 Nederland

    catalogusnummer : M231
    Franse Post, BUREAU GÉNÉRAL/ ARMÉE DE HOLLANDE in rood, pracht afdruk tweeregelig stempel op portvrije brief 25 January 1806 van Den Haag (achterzijde cursief vertrekstempel HAAG) aan Generaal Michaud te Utrecht
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3057 Nederland

    catalogusnummer : M231
    Franse Post, BUREAU GÉNÉRAL/ ARMÉE DE HOLLANDE in rood, deels zwak tweeregelig op omslag (potlooddatering 1806) naar Gueldern met zwart portvrijdom Le Comr=Ordeur en Chef/ de l'Armée du Nord en geschreven Service des Hopitaux Militaire (bestemming in PEP niet gemeld), desondanks portaanduiding
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3058 Nederland

    catalogusnummer : M308
    Franse Post, portvrijdom Le Général Chef de/ l'Etat Major Général in rood op omslag, gedateerd 13 Lentem. 1810 (maart) naar Bois le Duc, achter rood adelaarstempel etat major
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3059 Nederland

    catalogusnummer : M352
    Franse Post, No.19/ GRANDE-ARMÉE in zwart op brief van Dresden 1 aug 1813 naar Steenbergen (naam geadresseerde doorgehaald), 9 déc port  en op achterzijde rood DÉB. 93 BREDA
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3060 Nederland

    Militaire stempels Franse tijd 18 brieven w.b. HOLLANDE TROUPES Faises en Foises (3x), Don HOLLANDE TROUPES Foises (A. in zwart en rood, B. in zwart, C. in zwart en rood, D. in zwart en rood en E. in zwart), Don A ARM DU NORD in rood met certificaat Roumet 2017, Don C ARMs DU NORD in rood met certificaat Roumet 2016, ARMÉE DU NORD in rood, Bau Gal ARM. DE NORD in rood, BAU GAL ARM. DU NORD in rood, Bau Gal ARM. DE HOLLANDE in rood en BUREAU GENERAL ARMEE DE HOLLANDE in rood, pracht afdrukken
    Inzet : 500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3061 Nederland

    catalogusnummer : M435
    GENERALE INTENDANCE/ VAN HET LEGER TE VELDE in zwart, pracht afdruk tweeregelig stempel op portvrije omslag (klein deel inhoud met Hoofdkwartier te Roosendaal 15 April 1814) naar Oltgensplaat, achterzijde pracht rood lakstempel
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3062 Nederland

    catalogusnummer : M436
    COMMISSIE VAN OORLOG/ BIJ HET HOOFDKWARTIER in zwart, tweeregelig op portvrije brief (inhoud deels voorgedrukt Vesting Grave 17 junij 1814 in tekst o.a vijf karren met een paard op te zenden, deels beschadigd) aan den Burgemeester van Oijen en Teeffelen (afgebeeld in PEP II pag. 487)
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3063 Nederland

    catalogusnummer : M360

    GENaal=Postkantoor/ te Velde in zwart, vrijwel pracht afdruk op brief van Braine le Comte 15 juni 1815 (3 dagen vóór de Slag bij Waterloo) naar Amsterdam, port 5 stuiver, zeldzaam! De brief is geschreven door Majoor Otto Graaf van Limburg Stirum (1786-1851) en gericht aan zijn vader Graaf Leopold van Limburg Stirum, één van de leden van het driemanschap dat in 1813 Koning Willem I naar Nederland haalde. De brief verhaalt o.a. over de voorbereidingen op de slag en een woedeaanval van de Prins van Oranje. Otto was ten tijde van de slag bij Waterloo adjudant van de Prins van Oranje (de latere Koning Willem II) en raakte gewond bij Quatre Bras.

    Lees meer over deze brief in dit uitgebreide artikel! (engels)

    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3064 Nederland

    catalogusnummer : M362
    Ned=se Veldpost in zwart, deels zwak op ongedateerde omslag naar Bruxelles, port 2 déc. (stempel in gebruik geweest van juni 1815-febr.1816 bij Nederlandse troepen bij Slag bij Waterloo), achterzijde rood lakstempel
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3065 Nederland

    catalogusnummer : M362
    Ned=se Veldpost in zwart, licht vlekkerig op brief Pithon 23 Aug 1815 naar Brugge, geschreven service militaire en portvrij (vermeld in PEP)
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3066 Nederland

    catalogusnummer : M369, M363
    Posterije te Velde/ 3e Divisie in rood, licht vlekkerig en Ned=se Veldpost in rood op brief Groslay-Wouw 25 nov. 1815, (stempel Posterije afgebeeld in PEP deel II pag. 45), zeer zeldzaam stempel
    Inzet : 500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3067 Nederland

    catalogusnummer : M375
    VELDPOST 2 12 AUG in rood, vrijwel pracht afdruk op complete brief Firlemont (Tienen)-Zalt Bommel 1831, port 20 cent (geschreven tijdens Tiendaagse Veldtocht (2-12 augustus) tegen de Zuidelijke Nederlanden
    Inzet : 750 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3068 Nederland

    catalogusnummer : M375
    VELDPOST 2 15 AUG vrijwel pracht afdruk op ongedateerde omslag naar Bois le Duc (1831), port 10 cent
    Inzet : 300 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3069 Nederland

    catalogusnummer : M376
    VELDPOST 3 15 AUG vrijwel pracht afdruk in rood op complete brief Diest-Utrecht 1831 port 20 cent (3 dagen na Tiendaagse Veldtocht verzonden)
    Inzet : 500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3070 Nederland

    catalogusnummer : M390
    VELDPOST 1 22 JULIJ als aankomststempel op brief Sterkenburg 21 julij 1832 naar Kamp bij Reijen, via Driebergen (naamstempel achterzijde) en Utrecht (rood rondstempel voorzijde)
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3071 Nederland

    catalogusnummer : M390
    VELDPOST 1 13 JUNIJ deels zwak op complete brief van Kamp bij Rijen naar 's-Gravenhage 1831 (vroeg, bekend vanaf 12 juni), port 20 cent
    Inzet : 400 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3072 Nederland

    catalogusnummer : M390
    VELDPOST 1 20 JUNIJ in rood, vrijwel pracht afdruk als aankomststempel gebruikt op brief Utrecht-Kamp bij Rijen, port 15 gewijzigd in 20 cent
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3073 Nederland

    catalogusnummer : M391
    VELDPOST 2 21 JULIJ pracht afdruk in rood op complete brief Kamp bij Rijen 1831 naar Ginneken, tevens rood FRANCO, (brief vermeld in PEP deel II, pag. 471)
    Inzet : 500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3074 Nederland

    catalogusnummer : M392
    VELDPOST 3 5 AUG pracht afdruk in rood op omslag met complete inhoud, geschreven Kamp bij Oirschot 4 Julij 1834, naar Utrecht, port 20 cent
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3075 Nederland

    catalogusnummer : M393
    VELDPOST 4 14 JUNIJ in rood, pracht afdruk op briefstukje naar Delfshaven, port 20 cent
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3076 Nederland

    catalogusnummer : M470
    5e GROOT MILITAIR KOMMANDO Intendant de Ras, pracht afdruk op complete brief Maastricht 14 dec 1831 naar Schiedam (tijdens beleg door Belgen), port 30 cent (stempel afgebeeld in PEP deel II, pag. 497)
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3077 Nederland

    Veldpost 1795-1835, collectie van ruim 80 poststukken w.b. geschreven militaire politie (brief Haarlem-Noordwijk 1795), Hollande Troupes Foises and Faises, Don A, departementstempels w.b. 119 BRIELLE (brief Den Briel-Oudorp 1811 met geschreven service militaire), naamstempels w.b. cursief HOORN (brief Medemblik-Diep voor levering 6 kanonnen) en portvrijdomstempels (zie PEP deel II, pp. 437-449 en lokale brief Amsterdam 1811 met Prefet Maritime arrond: d'Hollande, tevens uitvoerige documentatie en afbeeldingen (ook kopieën!) betreffende Nederlandse veldpost vanaf ca.1600 in 2 ringbanden
    Inzet : 2000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3078 Nederland

    catalogusnummer : M400
    Rood rondstempel Kamp By Ryen 24-7-(1838) op briefomslag naar Bergen op Zoom, pracht ex. (2 verticale archiefvouwtjes). Volgens de PEP 8 poststukken met dit stempel bekend!
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3079 Nederland

    catalogusnummer : M409
    Rood rondstempel Kamp by Milligen op vouwbrief 7-9-1861 via Zevenbergen naar Lage Zwaluwe met geschreven port 10, pracht ex. Zeldzaam volgens de PEP 7 poststukken met dit stempel bekend!
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3080 Nederland

    catalogusnummer : 5130-03
    P.93.P. BREDA in rood, pracht afdruk op brief 20-07-1811 met interessante inhoud naar Fikensolt (Duitsland), geschreven Franco p.p. Hamburg, pracht ex.
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3081 Nederland

    catalogusnummer : 5130-03
    93 GEERTRUIDENBERG in zwart, iets vlekkerige afdruk op brief uit Oosterhout 13-8-1812 naar Leuven, 4 déc port, pracht ex.
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3082 Nederland

    catalogusnummer : 5310-03
    93 OUDENBOSCH in zwart, pracht afdruk op brief 29-11-1811 met interessante inhoud naar Fikensolt (Duitsland), 7 déc port, fris pracht ex.
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3083 Nederland

    catalogusnummer : 5310-05
    DÉB.93 OUDENBOSCH in zwart, pracht afdruk op achterzijde brief uit Grees (België) 11-8-1812 met rood 93 MALINES naar Oudenbosch en doorgezonden naar Bergen-op-Zoom, iets onfris pracht ex. Vermoedelijk enig bekende exemplaar
    Inzet : 300 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3084 Nederland

    catalogusnummer : 5390-04
    93 STENBERGEN in zwart, pracht afdruk op brief naar Rozendaal 28-10-1813, portvrij (afzender Maire de Steenbergen), fris pracht ex. Afgebeeld in PEP deel 1, pagina 298
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3085 Nederland

    catalogusnummer : 5390-05
    P.93.P. STENBERGEN in zwart, pracht afdruk op ongedateerde briefomslag naar Lugrin met notitie près de Breda, fris pracht ex.
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3086 Nederland

    catalogusnummer : 5390-06
    DÉB. 93 STENBERGEN in zwart, pracht afdruk op achterzijde gedrukte brief van 's-Hertogenbosch 24-10-1811 met zwak 126 BOIS LE DUC in rood naar Moerstraten maar per abuis naar Steenbergen gestuurd, 3 St. port, fris pracht ex. Vermoedelijk enig bekende exemplaar
    Inzet : 300 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3087 Nederland

    catalogusnummer : 5530-04
    P.93.P. ZEVENBERGEN in zwart, vrijwel pracht afdruk op brief 19-10-1811 naar Breda met 3 déc vooruitbetaald port, pracht ex.
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3088 Nederland

    Departementen 92 L'ESCAUT en 93 DEUX-NÉTHES, 10 poststukken w.b. 92 FLESSINGUE in rood en zwart, 92 ST.NICOLAS in rood, 93 BERGEN OP ZOOM in rood en zwart, 93 BREDA in rood (2x), 93 ZEVENBERGEN in zwart, rondstempel Sous Préfecture de Breda (Deux Néthes) in zwart en rondstempel Procureur Imp. Tribunal Breda in zwart, meest pracht afdrukken op frisse brieven 1798-1814
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3089 Nederland

    Departement 95 MEUSE INFÉRIEURE, 7 poststukken w.b. 95 MAESTRICHT in rood en zwart (2x), P.95.P. MAESTRICHT in zwart (2x), 95 RUREMONDE in zwart (2x), 95 VENLO in zwart en P.95.P. VENLO in zwart, meest pracht afdrukken op frisse brieven 1796-1814
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3090 Nederland

    catalogusnummer : 8030-06
    P.118.P. AMERSFOORT in zwart, pracht afdruk op brief uit Barneveld 23-8-1811 (Hooimaand) naar Amsterdam, 3 déc vooruitbetaald port, fris pracht ex. met keur Baudot
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3091 Nederland

    catalogusnummer : 8030-06
    P.118.P. AMERSFOORT in rood, pracht afdruk op brief uit Nijkerk 27-6-1813 aan 't Consistorie der Israëliten van de circonscriptie van Zwolle,  3 déc vooruitbetaald port, fris pracht ex.
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3092 Nederland

    Departement 118 AMSTERDAM, 15 poststukken w.b. AMSTERDAM in rood (9x), P.118.P. AMSTERDAM in rood (5x), DÉB.118 AMSTERDAM in rood en enige (administratieve) langstempels zoals Directeur de la Police dép'. de la hollande, Droits Rëunis Hollande, Serve des points et chaussées dans les Dep'. de Holl. etc., meest pracht afdrukken op frisse brieven
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3093 Nederland

    catalogusnummer : 6030-03
    P.118.P. BEVERWYK in zwart, lichte pracht afdruk op brief 3-4-1813 naar Amsterdam, 2 déc vooruitbetaald port, fris pracht ex. met keur Pothion
    Inzet : 150 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3094 Nederland

    catalogusnummer : 6110-09
    P.118.P. HAARLEM, iets vlekkerige afdruk op brief 11-8-1812 naar Amsterdam, 2 déc vooruitbetaald port, fris pracht ex. met certificaat Roumet en keur Pothion
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3095 Nederland

    catalogusnummer : 6030-02
    P.118.P. LE HELDER in rood, pracht afdruk op brief 11-9-1812 naar Haarlem, 3 déc. vooruitbetaald port, pracht ex.
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3096 Nederland

    catalogusnummer : 6030-03 + 6020-64
    DÉB.118 LE HELDER in rood, iets vlekkerige afdruk op achterzijde briefomslag van Frankrijk (over Parijs) naar Haarlem, alwaar doorgestuurd naar Den Helder en Amsterdam (getuige DÉB.118 AMSTERDAM), vrijwel pracht ex. Waarschijnlijk enig bekende exemplaar van dit stempel in rood
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3097 Nederland

    catalogusnummer : 6180-01
    118 MEDENBLICK in zwart, pracht afdruk op drukwerk (reclamering geldbedrag) 23-10-1813 aan het postkantoor te Haarlem, fris pracht ex.
    Inzet : 100 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3098 Nederland

    catalogusnummer : 6200-02
    P.118.P. MUNNIKENDAM in rood, vrijwel pracht afdruk op brief 5-4-1812 naar Ouderkerk, 2 déc vooruitbetaald port, fris pracht ex. Vermoedelijk enig bekende exemplaar in deze kleur
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 3099 Nederland

    catalogusnummer : 6310-01v + 6030-01V + 6030-01zn
    118 TEXEL in zwart, 118 LE HELDER in rood en LE HELDER in rood, lichte afdrukken op resp. briefomslag van Texel 31-10-1814 naar Amsterdam en brief van Texel 20-11-1820 naar Tourcoing, beide fraai ex.
    Inzet : 75 EUR
    Uw bod : EUR Autobod