Biedformulier

U heeft nog geen kavels op uw biedformulier

Vele originele verzamelingen
  • Kavel : 1800 Nederland

    mooie collectie 1852-2007 zowel gestempeld als */** (meest **) verzameld w.b. nagegomd in over het algemeen goede tot mooie kwaliteit met veel betere ex. en series o.a. Wapentjes, Wilhelmina Hangend Haar en Bontkraag, Jubileum 1913 en 1923, Veth, Van Konijnenburg, En Face, Armenwet, Telegram, Postbewijs, nominaal etc. in 9 Lindner albums
    Inzet : 4000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1801 Nederland

    blokken van 4 vanaf emissie Cijfer 1899 t/m 1964 w.b. nrs. 81,102-103, 133, 134-135, 212-219, 225-228, 232-235, 257-260, 261-264 etc. met daarnaast diverse betere series en ex. (61b-61c, 104-105, En Face, roltanding) in 4 Safe ringbanden in doos
    Inzet : 3000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1802 Nederland

    collectie 1869-1979 */** met veel postfris voor 1940 inclusief back of the book met veel betere ex. en series w.b. 40, 41, 99, 130-131, 136-138, 149-165, 177-198, 346-349, 518-537, roltanding R1-R18, R19-R31, R33-R56, R71-R101, port, etc. met veel attesten en certificaten in 2 Davo albums
    Inzet : 2600 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1803 Nederland

    collectie 1852-2001 geheel (*)/*/** en iets gespecialiseerd met o.a. nrs. 1-47, 49-100, 105P, 130-131, Veth (w.b. 137P, 163A-165A en 163B-165B), Van Konijnenburg, En Face, luchtpost compleet, roltanding (behoudens nr. 32 compleet), dienst, postzegelboekjes, telegram etc. in deels gemengde kwaliteit in 3 Davo albums
    Inzet : 2400 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1804 Nederland

    enorme voorraad 1949-2002 in mooie kwaliteit voornamelijk ** inclusief velletjes en combinaties. cat. w. volgens inzender ruim 70.000  in 6 insteekboeken
    Inzet : 2000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1805 Nederland

    collectie 1852-2000 na 1900 vnl. ** met veel beter materiaal w.b. nrs. 48, 49**, 80, 101, Veth**, Van Konijnenburg**, En Face*/**, roltanding (behoudens nr. 32 compleet), port (compleet), brandkast**, telegram etc. in 3 Importa Juweel albums
    Inzet : 2000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1806 Nederland

    collectie 1852-1998 gestempeld, vanaf 1899 meest */** en op hoofdnummers compleet w.b. nrs. 1-48, 49-80 * (inclusief 61b-61c), Jubileum 1913 en 1923 *, Veth *, Van Konijnenburg *, roltanding (behoudens nr. 32 compleet *), port nagenoeg compleet, postbewijs compleet, telegram (behoudens nr. TG7 compleet), brandkast *, internering etc. in 4 Davo albums
    Inzet : 1700 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1807 Nederland

    collectie 1852-1996 gestempeld, later * met veel beter materiaal w.b. nrs. 80*, 101*, 130-131*, Veth*, Van Konijnenburg *, En Face *, postbewijs compleet, port, brandkast, roltanding compleet * (behoudens nr. R32), port etc. in 2 Davo albums
    Inzet : 1600 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1808 Nederland

    emissie 1852, gespecialiseerde collectie met platen, kleuren en stempels, keurig opgezet in blanco klemband
    Inzet : 1500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1809 Nederland

    emissie 1852 halfrond-francostempels, collectie van ca. 90 zegels en 21 poststukken w.b. mooie afdrukken en enkele betere kantoren, keurig opgezet in blanco album
    Inzet : 1500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1810 Nederland

    collectie halfrond-francostempels op 1e emissie (48 ex.) w.b. veel betere ex. o.a. Almelo C (Ey R) op nr. 3, Delft A (Ey 500) op nr. 3 (2x), Den Helder C (Ey R) op nr. 3, Enschede A (Ey 900) deels op nr. 3, Middelburg C (Ey 600) op nr. 3, Oud-Beierland C (Ey 600) op nr. 1, Vaals A (Ey 500) op nr. 3, Veendam C op nrs. 1 en 2, Wyk by Duurstede B (Ey 900) op nr. 3 etc. Totaal 23 nrs. 3 w.b. 2 paren en bovendien 2 attesten Dr. Louis in Importa album
    Inzet : 1500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1811 Nederland

    emissie 1852 10 cent rood (76 ex.) met velranden gesorteerd op plaatnummers w.b. 16 paren en 6 strippen van 3 in mooie kwaliteit in insteekboek
    Inzet : 1500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1812 Nederland

    collectie 1852-2003 meest */** w.b. nagegomd met veel beter materiaal o.a. 1-33, 36c, 44, 49,100-101, 103-104, 130-131, Veth met certificaat Vleeming 2016, Konijnenburg, En Face, port, roltandingen, etc. in 5 Davo albums
    Inzet : 1500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1813 Nederland

    collectie 1852-2001 meest */** op hoofdnummers compleet met veel beter materiaal w.b. Bontkraag, Jubileum 1913 en 1923, Veth, dienst, port compleet, brandkast, roltanding compleet (behoudens nr. R32) etc. in 4 Davo albums in doosje
    Inzet : 1500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1814 Nederland

    collectie 2000-2019 gestempeld en postfris w.b. nominaal ruim EUR 1690,  NL1 (ca. 1950x), NL2 (ca. 63x), NL5 (6x), internationaal  (ca. 422x), kerst (ca. 472), aant. (1x) in 11 Lindner albums in 2 dozen
    Inzet : 1500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1815 Nederland

    collectie 1867-2000 (*)*/** veel nagegomd met beter materiaal o.a. nrs. 56-76, 90-101, 121-131, 149-165, 177-198, 236-237, 346-349, En Face, LP12-13 etc. in 4 albums in doosje
    Inzet : 1500 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1816 Nederland

    collectie 1852-2004 (*) */** w.b. veel nagegomd in gemengde kwaliteit o.a. nrs. 1-10, 13-18, 34-42, 49, 50-76, 61b, 90-101, port, telegram etc. in 3 Davo albums
    Inzet : 1200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1817 Nederland

    collectie 1852-1983 (*)/* op hoofdnummers compleet en Back of the Book in gemengde kwaliteit w.b. nagegomd inclusief certificaten in 2 Leuchtturm albums
    Inzet : 1200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1818 Nederland

    Belgische geïnterneerden 1914-1918, 160 poststukken w.b. Amersfoort (vrouwenkamp, Dubbeltje Belge), Assen, Breda, Deventer, Dordrecht, Ede, Gaasterland, Harderwijk (w.b. 2x  Int.1), Hattem, Heerlen, Hengelo, Kampen, Katwijk, Nieuw-Namen, Nijkerk, Nunspeet, Oldebroek, Scheveningen, Zeist, etc. tevens veel documentatie
    Inzet : 1200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1819 Nederland

    collectie vanaf 1867 w.b. nominaal ruim EUR 2300, NL1 (ca. 360x), Internationaal (16x), Kerst (22x) in 12 Importa en Davo albums en 3 doosjes in 2 verhuisdozen
    Inzet : 1200 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1820 Nederland

    emissie 1852, gespecialiseerde collectie w.b. nrs. 1-3 alle 2x ongebruikt, halfrond-francostempels, enkele poststukken etc. keurig opgezet in ringband
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1821 Nederland

    nominaal ca. EUR1450, NL1 (ca. 1000x), Kerst (ca. 100x), Internationaal (ca. 125x) in verhuisdoos
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1822 Nederland

    collectie 1852-2005 meest gestempeld vrijwel compleet w.b. nrs. 80, 101, 101 P, 130-131, port op typen en tanding, dienst (postbewijs compleet), roltanding (behoudens nr. R32 compleet) etc. in 4 Davo albums
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1823 Nederland

    nominaal ca. EUR1170, NL1 (ca. 1000x), Kerst (ca. 160x), Internationaal (ca. 115x) in doos
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1824 Nederland

    fdc's, voorraad tussen E2-E49 w.b. onbeschreven in doosje. Zeer hoge cat. waarde!
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1825 Nederland

    gespecialiseerde collectie 1852-1962 zowel gestempeld als * verzameld in deels gemengde kwaliteit met veel beter materiaal w.b. klassiek, 61b-61c (2x), 80, 130, 131 (2x), Veth, Back of the Book, postbewijs 1½ gulden met puntstempel 28 (gebreken) etc. keurig opgezet op zelfgemaakte bladen in 2 klembanden
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1826 Nederland

    collectie 1852-1969 (*) */**  in gemengde kwaliteit met o.a. nrs. 1-5, 10, 13-18, 28-29, 48-49, 50-76, 80, 90-101, port, lp 12-13, Internering, dienst etc. 2 Davo albums
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1827 Nederland

    nominaal EUR 1950 meest in velletjes en boekjes in doosje
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1828 Nederland

    collectie 1979-2018 ** hoog nominaal in 6 Davo albums en PTT collect album
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1829 Nederland

    voorraad vanaf 1852 gestempeld en */** w.b. beter materiaal en stempels in 17 insteekboeken in verhuisdoos. Veel zegels!
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1830 Nederland

    fdc's w.b. E1, E2 (6x), E3 (2x), E4 (7x), E5 (5x) etc. deels onbeschreven en veelal met certificaten Vleeming in 2 ringbanden
    Inzet : 1000 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1831 Nederland

    collectie 1852-2001 gestempeld op hoofdnummers compleet w.b. dienst, port, postbewijs compleet, roltanding (behoudens nr. R32 compleet), telegram (behoudens nr. TG7 compleet) etc. in 4 Davo albums in doosje
    Inzet : 800 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1832 Nederland

    collectie 1852-2002 gestempeld op hoofdnummers compleet en Back of the Book in deels gemengde kwaliteit in 3 Leuchtturmalbums
    Inzet : 800 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1833 Nederland

    collectie 1852-1990 gestempeld met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-79, 104-105, 130-131, luchtpost compleet, port compleet, roltanding, telegram etc. in 2 Importa Juweel albums
    Inzet : 800 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1834 Nederland

    emissie 1872, collectie van ca. 75 betere poststukken w.b. aangetekend, aangegeven waarde, bestemmingen (o.a. Bombay, Lourenco Marquez en New Mexico), rubberstempel Loppersum, puntstempel 67 zonder krul, veel langstempels (ook op zegel) etc. in ringband in deels gemengde kwaliteit in ringband
    Inzet : 750 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1835 Nederland

    gestempeld en */** met veel beter materiaal w.b. 104 (7x), 105 (12x), 130 (2x), 131, Van Konijnenburg * (2x), En Face */**, roltanding etc. in insteekboek
    Inzet : 750 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1836 Nederland

    emissie 1872 enveloppen G1-G4, uitgebreide gespecialiseerde tentoonstellingscollectie w.b. proeven, specimen, stempels, bijgefrankeerd, aangetekend, bestemmingen (o.a. Brazilië en de neutrale enclave Moresnet) etc. totaal ca. 180 ex., keurig opgezet in 2 ringbanden
    Inzet : 750 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1837 Nederland

    collectie 1852-2000 gestempeld en op hoofdnummers compleet  w.b. tevens Back of the Book zo goed als compleet in 4 Davo albums. Deels vastgeplakt en kwaliteit gemengd!
    Inzet : 750 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1838 Nederland

    puntstempels, collectie tussen 1-255 op diverse waarden en emissies w.b. mooie afdrukken en betere kantoren, totaal ruim 1800 ex. w.b. doubletten in deels gemengde kwaliteit in ringband
    Inzet : 750 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1839 Nederland

    mooie collectie postvluchten meest Nederland-Nederlands-Indië v.v. (ca. 200 ex.) vanaf 1921 w.b. bonte frankeringen, bestemmingen etc. in 3 Lindner albums
    Inzet : 750 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1840 Nederland

    collectie 1852-2002 gestempeld, later */** met betere ex. w.b. nrs. 48, 80 (met certificaat), 130-131, LP12-13 en Back of the Book (postbewijs compleet, Armenwet, Internering) etc. in 2 Davo albums
    Inzet : 750 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1841 Nederland

    gestempeld engros tussen nrs. 1-49 in mooie kwaliteit in insteekboekje
    Inzet : 750 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1842 Nederland

    collectie 1852-1970 tot 1940 gestempeld en daarna geheel */** en op hoofdnummers compleet met tevens luchtpost (compleet), postbewijs (compleet), port (compleet), dienst (compleet) en telegram in Davo album
    Inzet : 750 EUR
    Uw bod : EUR Autobod

    Kavel : 1843 Nederland

    collectie 1852-1973 gestempeld met betere ex. (nrs. 48, 80, 101, 130-131, LP12-13) en beter Back of the Book (w.b. roltanding, port, postbewijs etc.) in 2 Davo albums
    Inzet : 700 EUR
    Uw bod : EUR Autobod