België

  • Kavel : 1555 België

    collectie 1849-2004 gestempeld en  */** . Vaak dubbel in klemstrook w.b. beter materiaal in 5 Schaubek albums
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 420 EUR

    Kavel : 1560 België

    voorraad met o.a. veel gestempeld ouder materiaal, postfrisse blokken, spoorwegen, iets poststukken in 6 insteekboeken/albums
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 320 EUR

    Kavel : 1616 België

    en gebieden w.b. Koekelbergblok in 8 albums/insteekboeken
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 1623 België

    meest gestempeld in 2 Davo albums en 7 insteekboeken
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 140 EUR

    Kavel : 1640 België

    zegels en poststukken in 3 insteekboeken etc. in doos
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht