CORINPHILA veilingen

Nederland en O.R.

Overzicht sorteren :
  • Kavel : 2906 Nederland en O.R.

    met o.a. legioenblokken, ca. EUR 150 nominaal, voorraad gestempeld Indië in zakjes en insteekkaarten 
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 260 EUR

    Kavel : 2909 Nederland en O.R.

    voorraad gestempeld en */** w.b. ouder en beter materiaal op insteekkaarten en in pergamijnzakjes in 14 doosjes, 2 kistjes en mappen in 4 verhuisdozen 
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 1800 EUR

    Kavel : 2912 Nederland en O.R.

    restanten w.b. oud(er) materiaal op bladen, in zakjes, op insteekkaarten etc.
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 240 EUR

    Kavel : 2920 Nederland en O.R.

    w.b. iets nominaal in 7 Davo albums en 4 insteekboeken
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2921 Nederland en O.R.

    groot aantal post(waarde)stukken vanaf ca. 1870 w.b. kwitanties
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 240 EUR

    Kavel : 2924 Nederland en O.R.

    poststukken w.b. ouder materiaal (2 voorfilateliebrieven 18e eeuw), fdc's, iets correspondentie etc. 
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2929 Nederland en O.R.

    voorraad en restantcollecties gestempeld en */** w.b. postzegelboekjes, poststukken en iets modern Suriname in 20 albums en insteekboeken in 2 verhuisdozen 
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 240 EUR

    Kavel : 2931 Nederland en O.R.

    restantcollecties Nederland en postzegelboekjes Suriname in 10 albums en insteekboek
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2936 Nederland en O.R.

    gestempeld en */** w.b. ouder materiaal in insteekboeken, zakjes, kistjes etc.
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2938 Nederland en O.R.

    met o.a. modern Aruba en Nederlandse Antillen ** en iets buitenland in 2 verhuisdozen
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 220 EUR

    Kavel : 2941 Nederland en O.R.

    w.b. ** met nominaal in Davo album, ringband, 3 insteekboeken en in trommel
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 80 EUR

    Kavel : 2946 Nederland en O.R.

    ca. 90 poststukken meest ouder materiaal
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 50 EUR

    Kavel : 2947 Nederland en O.R.

    w.b. ** in 10 banden
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 140 EUR

    Kavel : 2950 Nederland en O.R.

    collecties en voorraad in 12 albums en insteekboeken
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 140 EUR

    Kavel : 2952 Nederland en O.R.

    collecties en voorraden gestempeld en */** in 15 albums en mappen
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 240 EUR

    Kavel : 2955 Nederland en O.R.

    en iets buitenland, meest in zakjes met ongesorteerde zegels in doos
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 55 EUR

    Kavel : 2959 Nederland en O.R.

    w.b. fdc's en poststukken, verzameling Rembrandt en zijn Leerlingen (iets nominaal) en restantcollectie Nederland in 7 albums 
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 130 EUR

    Kavel : 2961 Nederland en O.R.

    collecties en voorraad w.b. Curaçao en Suriname */** in albums, insteekboeken en mappen  
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 160 EUR

    Kavel : 2964 Nederland en O.R.

    in 7 albums/insteekboeken
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 55 EUR

    Kavel : 2968 Nederland en O.R.

    ca. 120 post(waarde)stukken
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2971 Nederland en O.R.

    post(waarde)stukken w.b. fdc's in o.a. 2 albums in krat
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 60 EUR

    Kavel : 2972 Nederland en O.R.

    poststukken w.b. luchtpost en iets buitenland
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 55 EUR

    Kavel : 2978 Nederland en O.R.

    collecties vanaf 1852 * en gestempeld, fdc's t/m 2010 etc. in 16 albums in 2 verhuisdozen
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 260 EUR

    Kavel : 2984 Nederland en O.R.

    meest */** inclusief fdc´s, postzegelboekjes en gestempeld buitenland in 9 insteekboeken/albums en doosjes
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 70 EUR

    Kavel : 2985 Nederland en O.R.

    voornamelijk Curacao en Indonesieen iets nominaal Nederland. Gestempeld en */** in envelop en 12 albums/insteekboeken
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 170 EUR

    Kavel : 2988 Nederland en O.R.

    voorraad gestempeld en */** w.b. iets modern Antillen en Aruba in 18 albums in 2 dozen 
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 180 EUR
Overzicht sorteren :