CORINPHILA veilingen

Team

Nathan Bouscher

Directeur | Veilingmeester
bouscher@corinphila.nl



In dienst sinds 2013.

 

Mimi Garritsen
Financiën & Administratie 
mimi.garritsen@corinphila.nl

 

In dienst sinds 2011.

 

Gerard Vink
Filatelist 
vink@corinphila.nl

 

Registertaxateur Federatie TMV

Specialisaties: Noord- en Zuid-Amerika, China, Nederland en koloniën, puntstempels. 
 
Verzamelt zelf USA en puntstempels.
 
In dienst sinds 2005 (sinds 1995 in postzegels).
 
 

Henk Vleeming

Filatelist

vleeming@corinphila.nl

A.I.E.P. keurmeester voor Nederland en Overzeese Rijksdelen (postzegels en postgeschiedenis), Indonesië tot 1965.
Specialisatie: Postgeschiedenis.
Verzamelt zelf o.a. Peru.

In dienst sinds 2010 (sinds 1977 in postzegels).
 

 

 

 

Martin Bronkhorst

Filatelist 

bronkhorst@corinphila.nl

Specialisaties: Engeland en koloniën, Nederland en koloniën, stempels en variëteiten.
Verzamelt zelf Engeland en Michiel de Ruyter.
In dienst sinds 1997.

 

Hugo Brieffies

Filatelist i.o.

brieffies@corinphila.nl

 

Verzamelt zelf: Postgeschiedenis West-Friesland, Nachtuurkarakters en sociale filatelie (poststukken met een verhaal - voornamelijk Nederland en O.R.) 

In dienst sinds 2018.

Cathelijne de Groot

Filatelist i.o.

degroot@corinphila.nl

Verzamelt zelf: Perzië
In dienst 2018-2020. Freelance sinds 2020.
 

 
 
 

Jack Speijer
Numismaat 

munten@corinphila.nl



Specialisaties: Munten Nederland en Overzee, penningen.

Verzamelt zelf penning-kunst en Hundertwasser postzegels.

In dienst 2004-2021. Freelance sinds 2021.
 

Pieter le Clercq

Prentbriefkaarten specialist 

prentbriefkaarten@corinphila.nl

 

Ruim 30 jaar actief in de prentbriefkaarten handel. 

In dienst sinds 1989.
 

 

 

Peter Koorn 

Veilingmedewerker

Verzamelt zelf Europa voor 1940.

In dienst sinds 2017.

 

Loes van Voornveld

Office Manager

 

In dienst sinds 2021.