CORINPHILA veilingen

Team

Nathan Bouscher

Directeur | Veilingmeester
bouscher@corinphila.nl



In dienst sinds 2013.

 

Mimi Garritsen
Financiën & Administratie 
mimi.garritsen@corinphila.nl

 

In dienst sinds 2011.

 

Gerard Vink
Filatelist 
vink@corinphila.nl

 

Registertaxateur Federatie TMV

Specialisaties: Noord- en Zuid-Amerika, China, Nederland en koloniën, puntstempels.
 
Verzamelt zelf USA en puntstempels.
 
In dienst sinds 2005 (sinds 1995 in postzegels)
 

Martin Bronkhorst

Filatelist 

bronkhorst@corinphila.nl

Specialisaties: Engeland en koloniën, Nederland en koloniën, stempels en variëteiten.
Verzamelt zelf Engeland en Michiel de Ruyter.
In dienst sinds 1997.
 
 

 

 

 

Gerard Garritsen

Filatelist | Veilingmeester

garritsen@corinphila.nl

Specialisatie: Japanse bezetting van Nederlands-Indië

Verzamelt zelf prentbriefkaarten van Amsterdam, Amstelveen en Curaçao.

In dienst 1974-2016. Nu freelance.
 

 

Henk Vleeming

Filatelist

vleeming@corinphila.nl

BPP keurmeester en A.I.E.P. keurmeester voor Nederland en Overzeese Rijksdelen (postzegels en postgeschiedenis), Indonesië tot 1965.
Specialisatie: Postgeschiedenis.
Verzamelt zelf o.a. Peru.

In dienst sinds 2010 (sinds 1977 in postzegels).
 

Jack Speijer
Numismaat 

munten@corinphila.nl



Specialisaties: Munten Nederland en Overzee, penningen.

Verzamelt zelf penning-kunst en Hundertwasser postzegels.

In dienst sinds 2004.
 

Pieter le Clercq

Prentbriefkaarten specialist 

prentbriefkaarten@corinphila.nl

 

25 jaar actief in de prentbriefkaarten handel. 

In dienst sinds 1989.
 

 

 

Els Spoelstra

Veilingmedewerkster

In dienst sinds 1974.

 

Peter Koorn 

Veilingmedewerker

Verzamelt zelf Europa voor 1940.

In dienst sinds 2017.

Jan Spoelstra
Veilingmeester

Verzamelt zelf treinen.

In dienst sinds 1974.