Auction 220
September 27 - October 4, 2014
Displaying 1 - 12 of 91
Auction 220
104 t/m 120 * 300 jaar Gezag meest pracht ex.
Auction 220
Sold for: 270 €
15 cent oranje, pracht ex. cat.w. 1000
Auction 220
Opening: 175 €
10 cent rood op dun papier plaat X pos. 98 met velrand, pracht ex. met certificaat Muis 1995, cat.w. 550
Auction 220
Sold for: 46 €
Ongetande proef 5 cent zwart op lichtgrijs papier, vrijwel pracht ex. (bovenrand en enkele originele dunne plekjes in papier) met ingedroogde gom, cat.w. 225
Auction 220
5 t/m 15 cent met handstempeltje specimen, fraaie ex. (5 cent tanding links en miniem dun plekje, 10 cent mist hoektand, 15 cent zonder gom en enkele bruine vlekjes), cat.w. 4050. Zeldzame set! Herkomst: collectie Cleij
Auction 220
15 cent oranje, vrijwel pracht ex. (uiterst miniem dun plekje onder plakker), cat.w. 1350
Auction 220
Opening: 70 €
50 cent geelbruin, vrijwel pracht ex. (gomvouwtjes en tanding wat onregelmatig), cat.w. 700
Auction 220
7½ cent bruin in keerdrukparen met en zonder tussenstrook, pracht ex., cat.w. 540
Auction 220
15 cent blauw en karmijn tanding 11 x 11½ pracht ex. met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 1475
Auction 220
30 cent violet en lilabruin met sterk verschoven medaillon, pracht ex., cat.w. 200+
Auction 220
1 gulden blauwgroen tanding 11 x 11, vrijwel postfris pracht ex., cat.w. 80+