Auction 210
May 21- 28, 2011
- (-) Remove Scandinavia filter Scandinavia
Displaying 1 - 10 of 10
Auction 210
Opening: 900 €
w.b. veel betere ex. en series van Noorwegen en Denemarken in rondzendboekje
Auction 210
meest postfris, w.b. postzegelboekjes met 3 betere boekjes Denemarken, iets fdc's, jaarsets etc. in Davo album, insteekboek en 4 enveloppen
Auction 210
automaatstroken, gespecialiseerde collectie met (on)gestempeld en poststukken in 2 ringbanden
Auction 210
lokaalpost meest ouder materiaal w.b. proeven
Auction 210
collectie in 4 insteekboeken
Auction 210
Sold for: 45 €
diversen w.b. lokaalpost, spoorwegzegels etc. in insteekboek
Auction 210
gestempeld en */** in 15 rondzendboekjes
Auction 210
jaarsets en postzegelboekjes
Auction 210
w.b. Denemarken, Zweden met boekjes in 7 insteekboeken
Auction 210
Sold for: 620 €
ruim 100 jaarsets tot 2010 w.b. veel Groenland