Auction 210
May 21- 28, 2011
Displaying 1 - 12 of 14
Auction 210
18 kreuzer oranjegeel doorstoken 10, vrijwel pracht ex. gesigneerd Ferchenbauer, cat.w. 1100
Auction 210
Sold for: 860 €
collectie gestempeld w.b. betere ex. en falsificaten in gemengde kwaliteit op bladen
Auction 210
collectie 1849-1920 gestempeld w.b. no. 1 (gebreken) op bladen
Auction 210
collectie gestempeld met vele betere ex. in gemengde kwaliteit op bladen
Auction 210
collectie met betere ex. in deels gemengde kwaliteit in luxe Lindner ringband
Auction 210
en Duitse Rijk meest gestempeld engros in insteekboek
Auction 210
Sold for: 520 €
collectie gestempeld met betere ex. in gemengde kwaliteit in 2 insteekboeken
Auction 210
w.b. betere ex. en iets overig Duitsland in insteekboek
Auction 210
*/** w.b. vals in insteekboek
Auction 210
collectie w.b. tevens Abstimmungsgebiete, koloniën, bezetting WO I en bezetting WO II in ordner en insteekboek
Auction 210
gestempeld en ongestempeld, vals en echt en enig koloniën, in insteekboek