Auction 210
May 21- 28, 2011
- (-) Remove Overseas filter Overseas
- (-) Remove United States of America filter United States of America
Displaying 13 - 24 of 34
Auction 210
Sold for: 370 €
w.b. stempels (o.a. precancels), plateblocks, klassiek, revenues etc. in 4 insteekboeken
Auction 210
met veel ** nominaal w.b. Scott 1912-1919 met mooie perforatie verschuiving, back of the book etc. in 6 insteekboeken, map en doosje
Auction 210
*/** in dik insteekboek
Auction 210
collectie 1857-2000 (on) gestempeld met moderne postfrisse blokken en velletjes, in 2 albums
Auction 210
ca. 1000 precancels in album
Auction 210
*/** w.b. iets Canada in 3 insteekboeken
Auction 210
w.b. nominaal in 3 insteekboeken
Auction 210
ca. 1700 ex. in insteekboek
Auction 210
collectie 1869-1991 in blanco album
Auction 210
gestempeld vanaf 1857 in 3 insteekboeken
Auction 210
gestempeld w.b. precancels in 4 insteekboeken