Auction 210
May 21- 28, 2011
- German Colonies and offices abroad (2) Apply German Colonies and offices abroad filter
- German Empire (67) Apply German Empire filter
- German States (14) Apply German States filter
- Germany after 1945 (75) Apply Germany after 1945 filter
- Occupations in World War I. and related areas (14) Apply Occupations in World War I. and related areas filter
Displaying 13 - 24 of 172
Auction 210
Michel 111-112
Bundestag 10 en 20 pfennig met velrand met plaatno. 1, cat.w. 400
Auction 210
Michel 123-138
Posthoorn 2 t/m 90 pfennig, pracht ex., cat.w. 700
Auction 210
Michel 123-138
Posthoorn 2 t/m 90 pfennig, pracht ex. (123-124 bruine vlekjes, 125 en 129 postfris), cat.w. 700
Auction 210
Michel HBl.1-HBl.2
Posthoorn bladen uit boekjes, pracht ex. (ondertanding HB l.1 zie foto), cat.w. 1200
Auction 210
Michel 35-41
von Stephan 12 pfennig t/m 2 mark alle met velrand, cat.w. 850
Auction 210
Michel 40
von Stephan 1 mark grijsolijf in blok van 4 met 2x stempel Berlin-Friedenau 10-5-1951, pracht ex., cat.w. 600
Auction 210
Maury 2
Opdruk "Occupation franco-anglaise" 10 op 5 pfennig in type I (met variëteit chiffre espacée), type II (2x) en type III in blok van 4 waarin onderste 2 zegels postsfris, pracht ex. cat.w. +240
Auction 210
40 ex. vnl. litho's vanaf 1890 met veel betere ex.
Auction 210
Sold for: 860 €
collectie gestempeld w.b. betere ex. en falsificaten in gemengde kwaliteit op bladen
Auction 210
collectie 1849-1920 gestempeld w.b. no. 1 (gebreken) op bladen
Auction 210
collectie gestempeld met vele betere ex. in gemengde kwaliteit op bladen