Auction 210
May 21- 28, 2011
- (-) Remove Germany after 1945 filter Germany after 1945
- (-) Remove Federal Republic of Germany filter Federal Republic of Germany
Displaying 1 - 12 of 37
Auction 210
Michel 111-112
Bundestag 10 en 20 pfennig met velrand met plaatno. 1, cat.w. 400
Auction 210
Michel 123-138
Posthoorn 2 t/m 90 pfennig, pracht ex., cat.w. 700
Auction 210
Michel 123-138
Posthoorn 2 t/m 90 pfennig, pracht ex. (123-124 bruine vlekjes, 125 en 129 postfris), cat.w. 700
Auction 210
Michel HBl.1-HBl.2
Posthoorn bladen uit boekjes, pracht ex. (ondertanding HB l.1 zie foto), cat.w. 1200
Auction 210
Sold for: 18 €
combinaties en postzegelboekjes meest **
Auction 210
en Berlijn met vele betere ex. en series in rondzendboekje
Auction 210
en Berlijn gestempeld en */** met veel betere ex. in rondzendboekje
Auction 210
gestempeld en */** w.b. veel betere ex. en series en iets Bizone in insteekboek
Auction 210
enn Berlijn, collectie 1949-2000 (on) gestempeld en vanaf 1956 postfris, op enkele betere Berlijn series na vrijwel kompleet, in 2 luxe Davo albums
Auction 210
Berlijn en Zones, collectie 1946-1996 (on) gestempeld en postfris (betere BERLIN opdrukken deels vals) in 3 albums
Auction 210
behoudens posthoorn-serie complete collectie */** tot 1990 in 3 Lindner albums
Auction 210
voorraad postfris tussen 1949 en 1996 w.b. blokken en postzegelboekjes gesorteerd in zakjes in doosje