Auction 211
October 1 - 8, 2011
Displaying 1 - 12 of 34
Auction 211
Sold for: 30 €
Michel 11
40 centesimi karmijn, pracht ex. gesigneerd E. Diena, cat.w. 300
Auction 211
Michel 153-156
Congresso Filatelico 10 t/m 50 centesimi, pracht ex./vrijwel pracht ex., cat.w. 1250
Auction 211
Michel 188-193
Manzoni 10 centesimi t/m 5 lire, pracht ex./vrijwel pracht ex., no. 193 mooi gecentreerd, cat.w. 650
Auction 211
Vignetten poolexpeditie Umberto Nobile 1928 in bruin, grijs, groen en roodoranje
Auction 211
Michel 479-487
WK voetbal 20 centesimi t/m 10 lire, cat.w. 750
Auction 211
Michel 484-487
WK voetbal luchtpost 50 centesimi t/m 10 lire (2x), cat.w. 660
Auction 211
collectie tot ca. 1985 w.b. betere ex. en iets oude staten op bladen
Auction 211
Sold for: 270 €
collectie gestempeld en */** met betere ex. op bladen
Auction 211
Sassone 65 (50x), 66 (10x) en 68 (100x) ** veldelen, meest pracht ex., cat. w. ca.1500
Auction 211
gestempeld en * op bladen
Auction 211
Sold for: 10 €
nummerstempels op insteekkaart
Auction 211
gestempelde collectie w.b. betere ex. en iets Egeische eilanden op bladen