Auction 211
October 1 - 8, 2011
Displaying 157 - 168 of 378
Auction 211
voorraad w.b. Republiek Suriname in 3 insteekboeken
Auction 211
gestempeld en */** w.b. apenblokken, iets japanse bezetting etc. in 3 insteekboeken
Auction 211
collectie 1889-2000 */** in 2 luxe Davo albums
Auction 211
port, met betere ex. in insteekboek
Auction 211
en Suriname collectie tot 1975 meest ** in Schaubek klemband
Auction 211
collectie 1949-1999 */** in Schaubek album
Auction 211
voorraad gestempeld en */** in 2 insteekboeken
Auction 211
collectie vanaf 1970 meest ** in 2 Davo albums
Auction 211
collectie 1978-1995 ** in luxe Davo album
Auction 211
collectie 1986-2005 postfris in album
Auction 211
voorraad ** 1986-2000 in insteekboek, tevens 2 voorraadboeken Suriname w.o. luchtpost
Auction 211
collectie 1936-1975 */** in Davo album