Auction 211
October 1 - 8, 2011
Displaying 181 - 192 of 378
Auction 211
postwaardestukken voorraad meest ongebruikt, groot aantal
Auction 211
voorraad vanaf E1
Auction 211
Sold for: 25 €
1979-1994 postfrisse blokken en zegels, tevens FDC's, in doosje
Auction 211
Sold for: 45 €
fdc's w.b. betere ex. in 3 Safe albums, iets poststukken en iets velletjes **
Auction 211
gestempeld engros in zakjes en insteekboek
Auction 211
en Indonesie gestempeld en */** in 13 albums en insteekboeken in doos
Auction 211
en Suriname w.b. fdc's in 4 albums en Aruba 1986-2005** in luxe Davo album
Auction 211
voorraad 1873-1982 gest., * en veel ** in 6 insteekboeken
Auction 211
w.b. iets Nederland in 5 albums en 2 insteekboeken
Auction 211
voorraad meest Republiek (w.b. 8x E101) in 2 verhuisdozen
Auction 211
NVPH 2
10 cent wijnrood getand met mooi halfrond-franco stempel Buitenzorg (Voerman 175), vrijwel pracht ex. (dun tandje)
Auction 211
NVPH 6F
2 cent vaalbruin in blok van 4, onderste paar **, cat.w. +120