Auction 211
October 1 - 8, 2011
- (-) Remove Netherlands-New Guinea filter Netherlands-New Guinea
Displaying 1 - 12 of 19
Auction 211
collectie zowel gestempeld als */** w.b. enige variëteiten en 19 poststukken (15 ex. met Nederlandse portzegels), in insteekboek
Auction 211
1949-ca.1964, 20 poststukken w.b. APO 719 (Morotai), 920 (Biak), Veldpost 96 en 99, verbroken verbinding uit 1962, UN troepen 1963 en enig Irian Barat
Auction 211
9 diverse poststukken
Auction 211
2x compleet */** met enige extra's
Auction 211
4 on active service enveloppen 1946-1947 (2 Hollandia en 2 hulppostkantoor Biak) en luchtpostbrief militair portvrij Hollandia 1948
Auction 211
Untea grote opdruk nrs. 47/48 postfris en 48 gestempeld, tevens Ned.Indie nrs. 359 en 361 postfris, pracht en vrijwel pracht ex., cat. w. 573
Auction 211
3 luchtpost enveloppen 1958-1962 en 1e KNILM vlucht Manokwari-Soerabaja (kleine beschadiging)
Auction 211
Untea 2e druk (10x) **, cat.w. 760
Auction 211
voorraad gestempeld en */** in insteekboek
Auction 211
Sold for: 34 €
1937, Indië Kreisler 12½ en 50 cent op luchtpostbrief met stempel Babo, vrijwel pracht ex. (verticale vouw)
Auction 211
1943, 3½ cent Karbouw en Wilhelmina 10, 17½ en 30 cent gestempeld Digoel 31-8-1943 (verjaardag Koningin) op briefstukjes, pracht ex.
Auction 211
Postblad 7½ cent afgestempeld Merauke 5-2-1944 naar Sydney, pracht ex.