Auction 211
October 1 - 8, 2011
- (-) Remove Nederland en O.R. filter Nederland en O.R.
Displaying 37 - 48 of 71
Auction 211
poststukken w.b. betere ex.
Auction 211
en Indonesië w.b. postfris in 5 insteekboeken en 2 albums
Auction 211
gest., * en ** met Nederland engros ** vanaf 1960 met nominaal, FDC's vanaf 1952, Curacao vanaf 1873 gest., etc. in 6 insteekboeken in doos
Auction 211
Sold for: 38 €
w.b. automaatboekjes
Auction 211
w.b. nominaal in o.a. 2 albums en insteekboek
Auction 211
restantcollecties in 6 Holland albums
Auction 211
Sold for: 25 €
etc. in 5 albums
Auction 211
Sold for: 22 €
w.b. iets andere poststukken in o.a. 3 albums
Auction 211
Sold for: 10 €
in album en 4 insteekboeken
Auction 211
fdc's, poststukken etc. in 4 albums en 2 ringbanden
Auction 211
Sold for: 12 €
in 8 banden
Auction 211
gestempeld en ** w.b. nominaal in 7 insteekboeken