Auction 211
October 1 - 8, 2011
Displaying 1 - 12 of 44
Auction 211
Michel 161-177
80e verjaardag Franz Joseph 1 heller t/m 10 kronen, pracht ex. w.b. veel postfris, cat.w. +550
Auction 211
Yvert 430a
Wipa 50g + 50g blauw op faserpapier, vrijwel postfris, 1 miniem korter tandje, cat.w. 500
Auction 211
Yvert 484
Kanselier Dollfuss 10 Schilling blauwgrijs met velrand, vrijwel pracht ex. (1 miniem bruin puntje). cat.w. 1500
Auction 211
Sold for: 370 €
Michel VI-VII
1946 niet uitgegeven zegels 5+3 Blitze en 12+12 Totenkopf mit Maske, pracht ex., cat w. 2600 als **
Auction 211
288 ex. oude en zeer oude w.b. beter in album
Auction 211
Sold for: 290 €
gestempeld en */** w.b. veel betere ex. en series, tevens iets Bosnië & Herzegowina
Auction 211
collectie w.b. ** op albumbladen
Auction 211
Sold for: 14 €
klassiek op insteekbladen
Auction 211
collectie gestempeld met betere ex. op bladen
Auction 211
collectie met doubletten in gemengde kwaliteit
Auction 211
collectie 1850-2002 gestempeld en veel */** w.b. Rotary *, Yv.420/424 **, FIS I ** en 430a *, luchtpost, kranten, krantenport, port en enig lokaal Tirol en Kärnten en VN Wien, in 2 albums
Auction 211
Sold for: 920 €
gespecialiseerde collectie 1850-1937 gestempeld w.b. betere ex. (enkele met attest Ferchenbauer), stempels, veldpost en gebieden in klemband