Displaying 1 - 8 of 8
gestempeld en */** w.b. Venezia Giulia
WK voetbal luchtpost, Mi 484-487 ** (2x), cat. w. 660
Sold for: 920 €
groot aantal zegels (incl. enige vervalsingen) in gemengde kwaliteit met o.a. stempels en kleurvariëteiten en iets diverse Italiaanse Staten
Opening: 350 €
Sold for: 480 €
gespecialiseerde collectie tussen Yvert no. 2 en 119 met betere ex., stempels, variëteiten etc.
poststukken meest voor-philatelie in 6 ringbanden en 2 albums
collectie 1862-1991 w.b. iets gebieden in 3 luxe Davo albums
Sold for: 230 €
Spanje en Portugal, met gestempeld klassiek, postfris en gebieden, in 2 insteekboeken
collectie met betere ex.