- (-) Remove Indonesia filter Indonesia
Displaying 1 - 12 of 23
collectie 1949-1996 */** (enkele oudere ex. gestempeld) in 3 Davo luxe albums
collectie tot 2002 meest ** in 3 luxe Davo albums
R.I.S. gespecialiseerde collectie w.b. betere ex. en variëteiten
collectie 1977-1996 ** in 2 luxe Davo albums
** met veel velletjes w.b. doubletten cat.w. ruim 2400
postfris engros in insteekboek en doosje
** met veel velletjes w.b. doubletten cat.w. ca. 2000
collectie tot 1975 meest */** in Holland album
Sold for: 26 €
velletjes ** met doubletten cat.w. ruim 1000
Sold for: 26 €
** , Antillen, Suriname en iets div. in 2 insteekboeken en map
2 restant collecties met veel ** in 3 Davo en 4 blanco Lindner albums
** engros in groot aantal zakjes, heel veel zegels