- Albania (2) Apply Albania filter
- Austria (24) Apply Austria filter
- Baltic States (2) Apply Baltic States filter
- Belarus (1) Apply Belarus filter
- Belgium (44) Apply Belgium filter
- Bosnia and Herzegovina (5) Apply Bosnia and Herzegovina filter
- Bulgaria (2) Apply Bulgaria filter
- Croatia (1) Apply Croatia filter
- Czechoslovakia (8) Apply Czechoslovakia filter
- Denmark (15) Apply Denmark filter
- Finland (14) Apply Finland filter
- Fiume (1) Apply Fiume filter
- France (95) Apply France filter
- Germany (100) Apply Germany filter
- Great Britain (51) Apply Great Britain filter
- Greece (4) Apply Greece filter
- Hungary (11) Apply Hungary filter
- Iceland (4) Apply Iceland filter
- Ireland (9) Apply Ireland filter
- Italy (8) Apply Italy filter
- Liechtenstein (4) Apply Liechtenstein filter
- Luxemburg (13) Apply Luxemburg filter
- Monaco (6) Apply Monaco filter
- Norway (6) Apply Norway filter
- Poland (4) Apply Poland filter
- Portugal (5) Apply Portugal filter
- Portuguese colonies (18) Apply Portuguese colonies filter
- Romania (5) Apply Romania filter
- Russia (12) Apply Russia filter
- San Marino (3) Apply San Marino filter
- Scandinavia (9) Apply Scandinavia filter
- Spain (11) Apply Spain filter
- Switzerland (53) Apply Switzerland filter
- Turkey (6) Apply Turkey filter
- Vatican (2) Apply Vatican filter
- Western Europe (6) Apply Western Europe filter
- Yugoslavia (8) Apply Yugoslavia filter
Displaying 25 - 36 of 576
Napoleon III lauré 2 centimes roodbruin in blok van 4, pracht ex. (1 ex. gomvouwtje) gesigneerd Maury en Roumet, cat.w. 875
Napoleon III lauré 20 centimes blauw in blok van 4 waarin onderste paar postfris, pracht ex., cat.w. +1350
Opening: 175 €
Siège de Paris 20 centimes blauw in blok van 4, vrijwel pracht ex. (gomzijde iets tropisch en 1 ex. korte tand), cat.w. 1700
Cérès 2 centimes roodbruin in blok van 4 waarin onderste paar postfris, pracht ex. (centrering zie foto), cat.w. +950
Merson 1 frank wijnrood en olijf op GC-papier in blok van 4 met hoekvelrand met perforatievariëteit waarin onderste paar postfris, pracht ex., cat.w. +600
Opening: 175 €
Merson 20 centimes bruinlila in blok van 4, cat.w. +1260
Rode Kruis 10 centimes in velletje van 20 (inhoud van boekje 147-C1), vrijwel pracht ex. (deels verstevigd en 1 zegel scheurtje) w.b. 9 ex. postsfris, cat.w. +1420
Vliegtuig 50 francs groen, pracht ex., cat. w. 420
Boekje met Semeuse 10 centimes (10x) en reclame Phena, pracht ex., cat.w. 550
Boekje met Semeuse 15 centimes (20x) en reclame Rolland, pracht ex., cat.w. 400
Boekje Sourire de Reims met 8 zegels 1,50 frank, vrijwel pracht ex. (zegels getint en nietje ontbreekt), cat.w. 1000
Sold for: 145 €
Consulaire post Jerusalem 20 milliemes en 20 milliemes op 6 francs, pracht ex. gesigneerd Brun, cat.w. 470