- (-) Remove Single lot filter Single lot
Displaying 1 - 12 of 21
Pubs 5 centiem t/m 75 centiem, meest pracht ex., cat.w. 1488
Reisgoedzegels 10 centiem t/m 50 frank, pracht ex. met certificaat Pierre Kaiser 2007, cat.w. 1160
Opdruk 2 op 5 øre vrijwel pracht ex. (zie foto voor tanding), met certificaat Lasse Nielsen 1987 (Genuine and without repairs, very fine copy), cat. w. 1500
Veldpost IJsbeer-blok 100 francs, vrijwel pracht ex. (tropisch), cat.w. 700 (als **)
Opening: 90 €
100 op 50 heller oranje, pracht ex. gesigneerd Mahr en Dr. Dub, cat.w. 700
Napoleon III 1 centime olijf in blok van 4 met velrand waarin onderste paar postfris, cat.w. +1000
Napoleon III 1 centime olijf in blok van 4 waarin onderste paar postfris, cat.w. +1000
Napoleon III 1 centime olijf in blok van 4 waarin 1 ex. postfris,, vrijwel pracht ex. (bruin vlekje), cat.w. +1000
Napoleon III lauré 2 centimes roodbruin in blok van 4, pracht ex. (1 ex. gomvouwtje) gesigneerd Maury en Roumet, cat.w. 875
Napoleon III lauré 20 centimes blauw in blok van 4 waarin onderste paar postfris, pracht ex., cat.w. +1350
Opening: 175 €
Siège de Paris 20 centimes blauw in blok van 4, vrijwel pracht ex. (gomzijde iets tropisch en 1 ex. korte tand), cat.w. 1700
Cérès 2 centimes roodbruin in blok van 4 waarin onderste paar postfris, pracht ex. (centrering zie foto), cat.w. +950