- (-) Remove Single lot filter Single lot
Displaying 13 - 21 of 21
Merson 1 frank wijnrood en olijf op GC-papier in blok van 4 met hoekvelrand met perforatievariëteit waarin onderste paar postfris, pracht ex., cat.w. +600
Rode Kruis 10 centimes in velletje van 20 (inhoud van boekje 147-C1), vrijwel pracht ex. (deels verstevigd en 1 zegel scheurtje) w.b. 9 ex. postsfris, cat.w. +1420
Sold for: 145 €
Consulaire post Jerusalem 20 milliemes en 20 milliemes op 6 francs, pracht ex. gesigneerd Brun, cat.w. 470
1 M
Roland Garros 50 cent rood, pracht ex. gesigneerd Champion, cat.w. 320
U.P.U. Congress 2½d. blue with watermark inverted, fine ex. (toned, tiny pinhole and missing perf.) - rare stamp unused - , cat. v. £ 2400
Opening: 3.000 €
Sold for: 4.000 €
Official Inland Revenue Edward £ 1 blue-green with specimen overprint, a very fine fresh mounted mint ex. of this rare stamp, with certificate R.P.S. 1977, cat. v. £ 13.500
Official Office of Works 10d. Victoria dull-purple and carmine, a fine to very fine (a few small stains) mounted mint ex. of this rare stamp, signed Diena, cat. v. £ 5000
3½ roebel zwart en grijs op horizontaal gestreept papier in strip van 3 met velrand waarin 2 ex. postfris, cat.w. +108
1913 postzegelboekje nr. 2 (24 zegels van 20 para) incl. posttarieven op binnenzijde kaftje, pracht ex.