Displaying 1 - 12 of 32
Sold for: 520 €
5 cent tanding 12½ x 12 grote gaten in blok van 10 waarvan 5 ex. postfris, pracht ex. (boventanding zie foto), catw. +950
Sold for: 820 €
5 cent tanding 12½ x 12 grote gaten in blok van 16 waarvan 10 ex. postfris (gom miniem getint en boventanding zie foto), cat.w. +1840
7½ cent en 1 gulden met specimen, no. 20 postfris, pracht ex., cat.w. +200
½ cent tanding 12½ x 12 type I in blok van 9 waarvan 8 ex. postfris, cat.w. +410
Sold for: 46 €
½ cent helderrood in blok van 8 waarvan 4 ex. postfris, pracht ex., cat.w. +136
½ cent helderrood in strip van 10 met ondervelrand waarvan 8 ex. postfris, cat.w. +248
½ cent helderrood in blok van 10 met hoekvelrand waarvan 9 ex. postfris (1 ex. miniem roestpuntje en onderste 5 ex. gomvouwtje), cat.w. +274
½ cent tanding helderrood in veldeel van 50 ex. waarvan ca. 30 ex. postfris (enkele ex. roestpuntjes of gomvouwtjes en deels iets los op tanding), cat.w. +980
1 cent tanding 12½ grote gaten in blok van 4 waarvan 2 ex. postfris, pracht ex., cat.w. 220
7½ cent in keerdrukken met en zonder tussenstrook, pracht ex. (no. 61b postfris en 61c met getande velrand), cat.w. 575
3 cent geelgroen zonder watermerk in blok van 4 met hoekvelrand met drukkersteken, 1 ex. plakkerspoortje en gom licht getint, cat.w. +226
40 cent bruin zonder watermerk in blok van 4 met hoekvelrand waarin onderste paar postfris, pracht ex., cat.w. 700