Displaying 13 - 24 of 174
½ cent tanding 12½ x 12 type I in blok van 9 waarvan 8 ex. postfris, cat.w. +410
½ cent tanding 12½ kleine gaten type II en type I samenhangend in blok van 4, fraai ex. (roestvlekjes en tanding zie foto), cat.w. 3000
Sold for: 46 €
½ cent helderrood in blok van 8 waarvan 4 ex. postfris, pracht ex., cat.w. +136
½ cent helderrood in strip van 10 met ondervelrand waarvan 8 ex. postfris, cat.w. +248
½ cent helderrood in blok van 10 met hoekvelrand waarvan 9 ex. postfris (1 ex. miniem roestpuntje en onderste 5 ex. gomvouwtje), cat.w. +274
½ cent tanding helderrood in veldeel van 50 ex. waarvan ca. 30 ex. postfris (enkele ex. roestpuntjes of gomvouwtjes en deels iets los op tanding), cat.w. +980
1 cent tanding 12½ grote gaten met hoekvelrand met opdruk specimen, vrijwel pracht ex. (iets getint), zeldzaam, -.- in NVPH
1 cent tanding 12½ grote gaten in blok van 4 waarvan 2 ex. postfris, pracht ex., cat.w. 220
1 6
Proef Correspondentie-Kaart 2½ cent cijfer groen op zeemkleurig karton, Costerus type 1 I, vrijwel pracht ex. (enkele vlekjes)
1 6
Proef Correspondentie-Kaart 2½ cent cijfer blauw op zeemkleurig karton, Costerus type 1 I, vrijwel pracht ex. (origineel papierkreukje)
1 6
Proef Correspondentie-Kaart 2½ cent cijfer in oranje op zeemkleurig karton, Costerus type 1 III, vrijwel pracht ex. (rechts vlekje)
1 6
Proef Correspondentie-Kaart 2½ cent wapen groen, Costerus type 2 II, vrijwel pracht ex. (rond hoekje linksboven)