Displaying 49 - 60 of 174
7½ cent in keerdrukken met en zonder tussenstrook, pracht ex. (no. 61b postfris en 61c met getande velrand), cat.w. 575
7½ cent in keerdrukken met en zonder tussenstrook, pracht ex., cat.w. 515
7½ cent in keerdrukken met en zonder tussenstrook, pracht ex. (no. 61c vlekje op tussenstrook), cat.w. 515
7½ cent keerdrukken met en zonder tussenstrook, vrijwel pracht ex. (61b vlek gomzijde, 61c verstevigd op tanding), cat.w. 515
7½ cent keerdruk met tussenstrook, pracht ex., cat.w. 425
15 cent blauw en karmijn tanding 11 x 11½, pracht ex. (gom minimaal getint) met certificaat NVPH 1964, cat.w. 1475
Sold for: 350 €
10 gulden oranje, pracht ex., cat.w. 1050
10 gulden roodoranje op geel, pracht ex., cat.w. 1050
Sold for: 270 €
10 gulden roodoranje, pracht ex., gom iets ingedroogd, cat.w. 1050
10 gulden roodoranje op geel, vrijwel pracht ex. (miniem dun plekje), cat.w. 1050
Opruimingsuitgifte 2½ op 10 gulden, no. 105 met plaatfout "gebroken E", pracht ex., cat.w. 475