Displaying 85 - 96 of 174
Hulpuitgifte 32½ op 50 cent tanding 11 x 11½ type I, pracht ex. (gom getint) met certificaat Muis 2005, cat.w. 1250
Hulpuitgifte 32½ op 50 cent type I, tanding 11 x 11½, vrijwel pracht ex. (grote plakkerrest achterzijde), - zeldzaam zegel - , cat. w. 1250
Jubileum 5 cent blauwgroen tanding 11½ x 11, pracht ex. met certificaat de Jong 1996, cat.w. 1250
Hulpuitgifte 12½ op 20 cent met variëteit "kopstaande opdruk", pracht ex. gesigneerd Hekker, cat.w. 450
Hulpuifgifte 12½ op 20 cent met foutdruk " kopstaande opdruk ", fraai ex.(getint en horizontaal vouwtje), gesigneerd Hekker, cat. w. 450
Kreisler 50 cent donkergrijs met watermerk, pracht ex. (gom licht getint), cat.w. 350
Kreisler 50 cent donkergrijs met watermerk, pracht ex., cat.w. 350
Van Konijnenburg 10 cent t/m 25 gulden, pracht ex. met certificaat NVPH 1999 voor no. 287, cat.w. 1153
Danser 3 cent met duidelijke dubbeldruk, pracht ex.
Opening: 700 €
20 cent groen op blauw tanding 13½ x 14 kleine gaten in blok van 9 met velrand waarin 8 ex. postfris (3 ex. minieme roestpuntjes), cat.w. +2860
12½ cent grijs met variëteit "kopstaande opdruk", pracht ex. gesigneerd Evert Kroon, cat.w. 350
25 cent lila met variëteit "kopstaande opdruk", vrijwel pracht ex. (dun plekje) gesigneerd Keiser, cat.w. 500