- Austria (1) Apply Austria filter
- Belgium (3) Apply Belgium filter
- Denmark (2) Apply Denmark filter
- France (11) Apply France filter
- Germany (2) Apply Germany filter
- Iceland (1) Apply Iceland filter
- Luxemburg (3) Apply Luxemburg filter
- Monaco (3) Apply Monaco filter
- Norway (1) Apply Norway filter
- Portuguese colonies (1) Apply Portuguese colonies filter
- Russia (1) Apply Russia filter
- Switzerland (1) Apply Switzerland filter
Displaying 1 - 12 of 30
Gold Dollar compleet boekje 1930 van 12 frank met schutblaadjes X (Automobielen : Chevrolet, Pontiac, Buick, Cadillac, Oldsmobile etc.), vrijwel pracht ex. (plakkerrestjes op kaftje achterzijde), cat. w. 1325
Wapen SS 10 t/m 100 frank ongetand met hoekvelrand, cat.w. 665
Langemark 50 frank, cat.w. 290
Hans Christiaan Andersen 5, 10 en 15 øre, resp. 10, 8 en 10x in veldeeltje met elk 2 keerdrukken met en zonder tussenstrook, cat. w. 806
Britse bezetting 20 t/m 60 øre met certificaat Lasse Nielsen 1994 (Genuine and without repairs, unmounted mint, very fine copies, Facit no. 4I, 5, 6, 7Iv and 8I), cat. w. 800
Germania opdruk 1,60 M op 5 Pf. donkerbruin, opdruk mat glanzend, in paar met Han nummer H 3135.21, met foto verklaring Bechtold 1998, cat. w. 500 +
5 Mrd op 2 Mio schwärzlichbraunviolet en 10 Mrd op 20 Mio schwarzblau bis schwarzgrau-ultramarin, beide gesigneerd Oechsner, cat. w. 350
Napoleon III 1 centime olijf in blok van 4 met velrand waarin onderste paar postfris, cat.w. +1000
Napoleon III 1 centime olijf in blok van 4 waarin onderste paar postfris, cat.w. +1000
Napoleon III 1 centime olijf in blok van 4 waarin 1 ex. postfris,, vrijwel pracht ex. (bruin vlekje), cat.w. +1000
Napoleon III lauré 20 centimes blauw in blok van 4 waarin onderste paar postfris, pracht ex., cat.w. +1350