Displaying 205 - 213 of 213
Opening: 25 €
Charlotte 70 centimes in blok van 4 met gatdoorboring en horizontaal specimen, afkomstig uit archieval sales American Banknote Company
Fiscaalzegels 'Effets de Commerce' 4, 5, 10, 20, 200 en 300 francs ongetande proeven in blokken van 4, afkomstig uit archieval sales American Banknote Company
Spitsbergen 1909 lokaalpost, 5, 10 en 20 öre in blokken van 4
Vogels 60 groschen t/m 10 schilling, cat.w. 430
3½ roebel zwart en grijs op horizontaal gestreept papier in strip van 3 met velrand waarin 2 ex. postfris, cat.w. +108
Sold for: 30 €
Al-Murabba Palace, Riyadh ½ g. - 10 g., fine to very fine, cat. v. £ 190
Gas oil plant ½ p. - 200 p., Wadi Hanifa dam ½ p. - 200 p. and Vickers Viscount 1 p. - 200 p. all very fine, cat. v. £ 825
I Gildi '02-'03 in rood op 20 aur in compleet vel van 100 en in zwart op 40 aur in 2 veldelen van 50 stuks, iets los op tanding, cat.w. +400
Luchtpost 30 en 50 centimes, certificaat Renggli 2011, cat.w. 365