Auction 213
May 25 - June 2, 2012
- (-) Remove Dutch East Indies filter Dutch East Indies
Displaying 61 - 72 of 150
Auction 213
Sold for: 46 €
meest engros w.b. iets Japanse bezetting en interim in insteekboek
Auction 213
vanaf 1870 met doubletten in zakjes
Auction 213
post en postwaardestukken met betere ex., veel veldpost etc.
Auction 213
Sold for: 18 €
no. 192 en 251 in bundels totaal 28.000 ex.
Auction 213
Brief met stempel 'Franco Zee Brief Sumanap' in rood 1847, per landmail naar Alexandrië en gezuiverd op Malta vervolgens via Marseille en Lyon naar Alkmaar, fraai ex. met alle relevante stempels
Auction 213
Sold for: 540 €
Vouwbrief 18-9-1848 met mooie afdruk "Ongefrankeerd Zee Brief Sumanap" en Zeebrief Hellevoetsluis, beide in rood, naar Alkmaar, prachtige brief in zeer mooie kwaliteit, Wolff de Beer RR
Auction 213
NVPH 2
10 cent karmijnrood met halfrond-franco stempel Cheribon (Voerman 175) op fragment, pracht ex.
Auction 213
NVPH 3
1 cent grijsgroen met halfrondstempel Sumedang 15-7-1879, fraai ex. (tanding zie foto) - tot op heden 1 ex. bekend-, cat.w. 1250
Auction 213
NVPH 7F
Willem III 2½ cent geel tanding 12½ x 12 grote gaten, gom miniem getint, cat.w. 275
Auction 213
NVPH 9E
Willem III 10 cent oranjebruin tanding 13½ x 13¼ grote gaten, fris van kleur en mooi gecentreerd, cat.w. 140
Auction 213
NVPH 10F
Willem III 12½ cent grijs tanding 12½ x 12 grote gaten, fraai ex. (diverse gebreken) met certificaat NVPH 1991, cat.w. 2350
Auction 213
NVPH 11G
Willem III 15 cent grijsbruin tanding 11½ x 12, pracht ex., cat.w. 150