Auction 213
May 25 - June 2, 2012
- (-) Remove Dutch East Indies filter Dutch East Indies
Displaying 85 - 96 of 150
Auction 213
NVPH 160C
Jubileum 5 cent blauwgroen tanding 11½ x 11, pracht ex. met certificaat de Jong 1996, cat.w. 1250
Auction 213
NVPH 160C
Jubileum 5 cent tanding 11½ x 11, pracht ex., cat.w. 150
Auction 213
NVPH 167-170
Jeugdzorg 2 t/m 15 cent alle met velrand en 1e-dagstempel Palembang seint via radio 1-12-1930 op blanco envelop (aan 3 zijdes opengesneden en iets getint), - zeldzaam - , cat.w. RRR
Auction 213
NVPH 171f
Hulpuitgifte 12½ op 20 cent met variëteit "kopstaande opdruk", pracht ex. gesigneerd Hekker, cat.w. 450
Auction 213
NVPH 171f
Hulpuitgifte 12½ op 20 cent met variëteit "kopstaande opdruk", pracht ex., cat.w. 450
Auction 213
1932, 2 luchtpostenveloppen naar Nederland met KPM-stempels S.S. Schouten en Van der Lijn, pracht ex.
Auction 213
NVPH 182-185
AMVJ 2 t/m 15 cent met 1e-dagstempel Medan 1-12-1933 op aangetekende firma envelop lokaal te Medan, fraai ex. (tropisch en klein scheurtje), cat.w. 340
Auction 213
NVPH 205-210
Kreisler 50 cent t/m 2½ gulden zonder watermerk, cat.w. 340
Auction 213
Sold for: 46 €
NVPH 221-225
Leger des Heils 2 t/m 15 cent met 1e-dagstempel 1-12-1936 op envelop lokaal te Medan, pracht ex., cat.w. 100
Auction 213
NVPH 235
Jubileumzegel 2 cent paars met 1-dagstempel Pematang 30-8-1938 op Sluis envelop met open klep, vrijwel pracht ex. (envelop bruin vlekje bovenzijde)
Auction 213
NVPH 243a
Missie 7½ cent met variëteit "watermerk ringen vericaal", vrijwel pracht ex. (boventanding), cat.w. 650
Auction 213
NVPH 260
Kreisler 50 cent donkergrijs met watermerk, cat.w. 750