Auction 213
May 25 - June 2, 2012
- (-) Remove Overseas filter Overseas
- (-) Remove United States of America filter United States of America
Displaying 13 - 24 of 47
Auction 213
Sold for: 42 €
fiscals etc. w.b. tevens Canada, Puerto Rico en diverse Latijns-Amerikaanse landen
Auction 213
collectie 1851-1971 met vele betere klassieke ex. in Schaubek album
Auction 213
Opening: 350 €
iets gespecialiseerde collectie 1851-2010 w.b. betere ex. en poststukken in 3 Davo albums en insteekboek
Auction 213
collectie 1851-1956 met betere klassieke ex. in gemengde kwaliteit in Scott album
Auction 213
Sold for: 540 €
moderne boekjes en vellen, hoog nominaal in doos
Auction 213
collectie 1851-1954 met beter klassiek in gemengde kwaliteit in Davo album
Auction 213
Sold for: 680 €
collectie ** 1995-2009
Auction 213
collectie 1857-ca.2000 gestempeld en modern postfris met nominaal, in 5 Davo albums in doos
Auction 213
nominaal ca. $ 300 in zakjes in doosje
Auction 213
postzegelboekjes w.b. ca. $ 300 nominaal in kistje
Auction 213
precancels ruim 4500 ex. in 4 insteekboeken
Auction 213
plateblocks en bookletpanes ** in ringband