Auction 214
September 29 - October 4, 2012
- (-) Remove Various Countries filter Various Countries
Displaying 37 - 48 of 158
Auction 214
Sold for: 101 €
3 rampstukken te weten "salv ged mail/ ex centurion" (Nierinck 390612, missende a niet vermeld), "salvaged mail aircraft crash Singapore 13.3.1954 (Nierinck 540313) en beschadigde brief USA-Nederland 1974 "damaged in mail processing"
Auction 214
w.b. Engelse gebieden en Japan in 8 rondzendboekjes
Auction 214
Sold for: 42 €
poststukken meest ouder materiaal w.b. NOR en Italië
Auction 214
fiscaalzegels w.b. uitgebreid Hongarije en Frankrijk en iets Nederland in dik insteekboek
Auction 214
Sold for: 370 €
poststukken w.b. beter Duitsland en gebieden in 2 banden
Auction 214
poststukken w.b. betere ex. in 3 banden
Auction 214
poststukken en prentbriefkaarten meest ouder materiaal met betere ex. in doosje
Auction 214
gehele wereld tot ca. 1925 in doos
Auction 214
w.b. beter België in insteekboek
Auction 214
w.b. klassiek met falsificaten, betere ex. etc in 2 insteekboekjes
Auction 214
ca. 140 postzegelboekjes in ringband
Auction 214
w.b. Franse gebieden en Zuid-Amerika in insteekboek