Auction 214
September 29 - October 4, 2012
- (-) Remove Occupations in World War I. and related areas filter Occupations in World War I. and related areas
Displaying 1 - 12 of 14
Auction 214
Michel 202 II
0 1 M
Vliegtuig 10 pfennig rood met plaatfout "komma aan toren" in blok van 4 met 3 normale postfrisse ex., cat.w. 460
Auction 214
Michel I/I
Niet uitgegeven 1000 op 100 mark, gesigneerd Laskiewicz, cat.w. 350, oplage slechts 2000 ex.
Auction 214
Michel 234 I -237 I
Groene opdrukken 15 t/m 60 cent type I, pracht ex. gesigneerd Dr. Petersen, cat.w. 650
Auction 214
Michel 30
5 mark pruissischblauw met opdruk "Sarre", pracht ex. gesigneerd Burger, Keiser en Dr. Dub, cat.w. 1000
Auction 214
Michel 128-134
Volkshilfe 40 centimes t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 550
Auction 214
collectie 1920-1940 met Port Gdansk gestempeld en * w.b. betere series
Auction 214
w.b. betere ex. op insteekkaart
Auction 214
collectie zowel gestempeld als */** verzameld w.b. poststukken, Oost-Silezië en Port Gdansk op bladen
Auction 214
meest */** op insteekbladen
Auction 214
collectie met betere ex. op albumbladen
Auction 214
collectie meest */** met betere ex. en enkele variëteiten in insteekboek
Auction 214
deels gespecialiseerd meest */** in insteekboek