Auction 215
January 12 - 19, 2013
Displaying 169 - 180 of 311
Auction 215
en Suriname ca. 600 automaatboekjes
Auction 215
en iets Indonesië meest gestempeld met doubletten in 9 boeken
Auction 215
Sold for: 28 €
en St. Maarten ** en enkele fdc's
Auction 215
ca. 400 PTT mapjes
Auction 215
Sold for: 10 €
Nederlandse Antillen en Suriname 53 carnets (4 soorten)
Auction 215
groot aantal poststukken w.b. fdc's
Auction 215
fdc's engros w.b. zeer modern en Aruba
Auction 215
NVPH 1
Willem III 10 cent wijnrood met franco-kastje stempel, pracht ex. en prachtig van kleur, cat.w. 125+