Auction 215
January 12 - 19, 2013
Displaying 13 - 24 of 47
Auction 215
Sold for: 760 €
keerdrukken en samenhangenden, gestempelde collectie op albumbladen
Auction 215
collectie tot ca. 1950 w.b. keerdrukken en samenhangenden op albumbladen
Auction 215
collectie tot 1909 w.b. o.a. Mi. nr. 10 op bladen
Auction 215
Sold for: 42 €
8 poststukken
Auction 215
betere ex. en series w.b. klassiek, Pax-serie en blokken in rondzendboekje
Auction 215
dienst met betere ex. en series in rondzendboekje
Auction 215
10 betere poststukken met Pro Juventute frankeringen
Auction 215
dienst BIT ** Mi. 62-82 en 83-93, cat.w. 215
Auction 215
soldatenzegels in 3 insteekboekjes
Auction 215
mooie gestempelde collectie 1850-2001 met vele betere ex., series en blokken in 3 luxe Davo albums
Auction 215
Opening: 700 €
Sold for: 820 €
collectie 1851-1998 met betere ex., dienst, blokken etc. in 2 Schaubek albums
Auction 215
collectie 1854-1996 meest */** met vele betere ex. en series w.b. Naba-blok (iets roest) en Pax-serie (postfris) in 2 KaBe albums