Auction 217
September 28 - October 5, 2013
Displaying 13 - 24 of 62
Auction 217
Sold for: 920 €
OBP TR178-TR201
Eeuwfeest spoorwegen 10 centiem t/m 100 frank, alle met velrand, cat.w. 3860
Auction 217
OBP TR178-201
100 jaar Belgische spoorwegen 10 centiem t/m 100 frank w.b. postfris (o.a. nrs. 198 en 200), cat.w. 1000++
Auction 217
OBP BA1-24
bagagezegels, 10 centiem t/m 50 frank, pracht ex. met diverse signaturen, cat.w. 1228
Auction 217
Sold for: 145 €
OBP JO19-36
dagbladzegels, opdruk type I 10 centiem t/m 20 frank, nr. JO34 kort tandje, cat.w. 715
Auction 217
Sold for: 480 €
OBP TE20
telefoonzegels, Leopold II 3,75 frank bruin en blauw met strook, pracht ex., cat.w. 1815
Auction 217
Sold for: 470 €
OBP TG7A
telegraafzegels, Leopold II 5 frank ultramarijn op dun papier, cat.w. 1725
Auction 217
OBP TG10
telegraafzegels, Leopold II 25 frank donkerreseda tanding 14 x 14 in blok van 4 met hoekvelrand en drukkersteken, gesigneerd Williame, plakker op velrand, cat.w. 620+
Auction 217
Sold for: 920 €
OBP RT1c
Telegraafkwijtingszegel 10 centiem zwart in keerdrukpaar met tussenpaneel en 2 stroken, cat.w. 1100
Auction 217
Sold for: 48 €
OBP E22-25
Vlaams Legioen 4x 50 frank in velletjes van 4, pracht ex., cat.w. 240
Auction 217
Opening: 20 €
Sold for: 36 €
85 ex. oude en zeer oude w.b. beter
Auction 217
Sold for: 34 €
71 ex. oude en zeer oude
Auction 217
Luxemburg ca. 300 ex. oude en zeer oude w.b. beter in doosje