Auction 217
September 28 - October 5, 2013
Displaying 133 - 144 of 217
Auction 217
Sold for: 1.550 €
NVPH 98f
Buiten Bezit 2½ gulden zwartblauw met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. (gom iets getint) gesigneerd Evert Kroon en Ned. Bond en met certificaat NVPH 1960, cat.w. 3500
Auction 217
NVPH 126
Wilhelmina 32½ cent violet en oranje op aangetekende geïllustreerde firma-envelop van Medan 4-2-1937 naar Amsterdam, vrijwel pracht ex. (envelop enkele bruine vlekjes)
Auction 217
NVPH 145A
Hulpuitgifte 32½ op 50 cent type I tanding 11 x 11½, pracht ex. (gomzijde miniem getint en gomloos plekje) met certificaat NVPH 1992, cat.w. 1250
Auction 217
NVPH 149-159
Jaarbeurs Bandoeng 1 t/m 20 cent, met certificaat Moeijes 1991, cat.w. 1000
Auction 217
Briefomslag met Frans Indochina frankering en KPM-stempel s.s. Le Maire over Tandjong Priok 13-1-1932 naar Dorchester (GB), pracht ex. (achterflap naar binnen geplakt)
Auction 217
Opening: 450 €
Sold for: 450 €
PC 229
Van Konijnenburg 17½ cent oranje ongetand compleet dubbel proefvel van 200 ex. met etsingnummers L 21 en R 21, verticale vouw door tussenstrook en horizontale vouw, enkele minimale bruine vlekjes overigens fris pracht vel
Auction 217
Opening: 225 €
Sold for: 540 €
PC 235
Van Konijnenburg 50 cent bruinrood ongetand compleet proefvel van 100 ex. met etsingnummer 12, horizontale en verticale vouw, met bijgevoegde notitie een vel ad 100 frankeerzegels Ned. Indië 50 ct. oplaag PDL (Padalarang) IV, gedateerd 19-2-42
Auction 217
NVPH 287
Van Konijnenburg 5 gulden geelbruin, pracht ex., cat.w. 400
Auction 217
NVPH 289
Koningin Wilhelmina 25 gulden oranje, gedecentreerd pracht ex., cat. w. 325
Auction 217
NVPH 320
Meer van Tondano 5 cent leiblauw op achterzijde provisorisch bewijs ter postbezorging Batavia 10-1-1947, vrijwel pracht ex.
Auction 217
Opening: 3.000 €
Sold for: 5.000 €
NVPH 334-335
Inheemse dansers 3 cent rood en 4 cent donkergroen in ongetande proefvellen van 390 ex. in 4 blokken met tussenstroken, geen kniptekens, fiattering 3-3-48 (1 week eerder dan vermeld in handboek Bessels), gesigneerd door zowel Kolff (CBA4) als BPZ (beheer dienst en zegelwaarden), aan de vellen zijn als ontvangstbewijs en bon 2 briefjes geniet gedateerd Bandoeng 3-3-48 (de bon met de handtekening beambte BPZ op achterzijde van een pakketbestelkaart), vellen zijn horizontaal gevouwen (deels door zegels) en enkele minieme bruine vlekjes, een uitzonderlijk mooi geheel, waarschijnlijk uniek
Auction 217
Sold for: 3.500 €
NVPH 336
Inheemse dansers 7½ cent lichtbruin compleet ongetand proefvel met knipteken en fiattering 13-8-48 (5 weken voor de wijziging in de grondwet m.b.t. de naam van de overzeese rijksdelen, behoudens enkele minieme bruine vlekjes een prachtig vel, dit is het enige ons bekende complete vel !