Auction 217
September 28 - October 5, 2013
Displaying 193 - 204 of 217
Auction 217
NVPH 32a
Hulpuitgifte 10 op 25 cent ultramarijn tanding 12½ x 12, vrijwel pracht ex. (boventanding), cat.w. 700
Auction 217
NVPH 32aD
Hulpuitgifte 10 op 25 cent ultramarijn tanding 11½ x 12, pracht ex., gesigneerd Koopman, cat.w. 825
Auction 217
NVPH 102
Wilhelmina 1½ gulden donkerlila met velrand, cat.w. 200
Auction 217
Sold for: 920 €
NVPH 104-110
Jubileum 5 cent t/m 5 gulden in blokken van 4, alle met hoekvelrand, cat.w. 2700
Auction 217
Opening: 25 €
Sold for: 26 €
1934, plakzegel van 22 1/2 cent op aandeel NV Houtexploitatie Corantijn, pracht ex.
Auction 217
Sold for: 720 €
NVPH 194
Van Konijnenburg 15 cent ultramarijn ongetand proefvel van 190 ex. met knipteken grote ster, etsingnummers L 3 en R 3 en fiattering 19-3-41, verticale vouw tussenstrook en 10 ex. onderzijde iets afgeknipt, overigens fris pracht vel, ons zijn geen complete vellen van deze proef bekend !
Auction 217
NVPH 220-243
Wilhelmina 1 cent t/m 10 gulden in blokken van 4, iets getint achterzijde, cat.w. 1280
Auction 217
NVPH LP8-14
Do. X 10 cent t/m 1½ gulden op speciale envelop 18-8-1931 naar Den Haag, pracht ex., cat.w. 375
Auction 217
VH I-B 1
Verdragstatenpost Südamerikafahrt 1930 (Sieger nr. 59E), envelop van Paramaribo 17-5-1930 via Recife 28-5 naar New York, vrijwel pracht ex. (zegel 300 reis mist hoek, zeppelin-zegel enkele licht getinte tandjes), cat.w. 1150
Auction 217
NVPH LP15-19
2 M
Mercuriuskop 20 cent t/m 10 gulden ongetand, pracht ex.
Auction 217
NVPH LP20-22
Mercuriuskop 10 cent t/m 1 gulden Engelse druk met specimen-perforatie met velrand, zeldzaam!
Auction 217
Sold for: 32 €
NVPH LP33-34
Ruimtevaart 15 en 20 cent ongetande hoekstukken, pracht ex,