Auction 220
September 27 - October 4, 2014
Displaying 1 - 12 of 38
Auction 220
Sold for: 920 €
collectie Weense drukken w.b. portseries ongetand, 6 ex. Tambah Sen, 10 blokkadeblokken w.b. 35-011 en 36-24b met Desember voluit in 3 insteekboeken
Auction 220
collectie */** tot 2000 w.b. RIS en Riau in 3 luxe Davo albums
Auction 220
collectie meest ** incl. RIS en Riau t/m 2001 in 3 luxe Davo albums
Auction 220
Sold for: 230 €
enorme voorraad 1949-1989 gestempeld en */** in 5 zeer dikke boeken w.b. betere ex., enkele foutdrukken en RIAU in verhuisdoos
Auction 220
Sold for: 230 €
collectie gestempeld tot ca. 2000 in 4 luxe Davo albums
Auction 220
collectie tot 1985 meest */** in 2 Zonnebloem albums
Auction 220
88 deels engros w.b. vellen en velletjes en iets Suriname, cat.w. ruim 3500 in 2 insteekboeken en map
Auction 220
en interimperiode variëteiten en ongetand, 11 ex.
Auction 220
NVPH 383-388 ** (4x), 386 (1 ex. bruin vlekje), cat.w. 1242
Auction 220
Nood-strafportzegel 9 en etiketten 3 (2x) en 4 (2x) op 3 poststukken (deels zonder achterklep) en bijgefrankeerde envelop
Auction 220
Permest 1 t/m 4, 48 ex. w.b. 4 complete series, alle minimaal of ernstig beschadigd