Auction 220
September 27 - October 4, 2014
Displaying 13 - 24 of 38
Auction 220
Weense druk blokkadeblok 35-02ld en iets divers
Auction 220
Zbl. 1 t/ 22 ** (gom iets getint en deels onregelmatig) met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 1190
Auction 220
7 poststukken met strafportetiketten 1951, 5 ex. Bandoeng en 2 ex. Soerabaja
Auction 220
Permesta serie 1 t/m 4 (4x), alle minimaal of ernstig beschadigd
Auction 220
meest ** engros in zakjes in 2 dozen
Auction 220
voorraad gestempeld en ** in 3 dikke insteekboeken
Auction 220
op bladen w.b. Riau 1/22 * (getint) en enige postwissels
Auction 220
NVPH 369B
Cijfer 10 sen paars tanding 11½, licht gestempeld pracht ex., cat.w. 575
Auction 220
NVPH 372-373
UPU 1949, 15 sen rood en 25 sen blauw (Zbl: 13A-14A) ongetande proeven in veldelen van 65 stuks met fiat drukken en data 20/8 '49 en 18/8 '49, beide met gecorrigeerde foutjes, beide 10 ex. onderrij aangesneden en een enkel bruin vlekje, cat. w 32.500, 2x attest Vleeming BPP 2013
Auction 220
NVPH 372-373
UPU 1949, 15 sen rood en 25 sen blauw (Zbl: 13A-14A), beide in ongetand proevel van 100 stuks zonder telcijfers en letters en veel aangeduide foutjes, dateringen 10/8 '49 en 15/8 '49, vellen gevouwen geweest en enkele bruine vlekjes, zéér zeldzame eenheden, beide attest Vleeming BPP 2013, cat. 65.000
Auction 220
NVPH 383
Tempels 1 rp. paars (Zbl: 33D), ongetande proef in dubbelvel van 200 stuks met brug, linker deel zonder telcijfers en letters, rechterdeel met opgeplakte letters C en kopstaande cijfers 10-1, deels getint, cat.w. 40.000, attest Vleeming BPP 2013
Auction 220
Sold for: 1.400 €
Zbl 41D-58D
RIS-opdruk 1 sen t/m 1 rupiah ongetande proeven, alle waarden (behalve de 1 rupiah) met rechterzijvelrand met nummer 4 (de 25 sen tropisch vlekje), overigens pracht ex., cat.w. 10.500