Auction 221
February 28 - March 7, 2015
Displaying 181 - 192 of 320
Auction 221
NVPH 3, 8-9, 11 ev
1, 5, 10, 15, 20, 25, 50 cent en 2,50 gulden Fournier-vervalsingen in complete velletjes van 25 ex., pracht ex./vrijwel pracht ex.
Auction 221
NVPH 3
1 cent grijsgroen type I in veldeel van 13 ex. waarin 7 ex. postfris, bovenste 4 zegels vouwtje en het geheel miniem getint, cat.w. 665+
Auction 221
NVPH 9A
Willem III 10 cent oranjebruin tanding 14 kleine gaten, prachtig van kleur!, cat.w. 150+
Auction 221
NVPH 10F
Willem III 12½ cent grijs tanding 12½ x 12 met deels stempel Singapore, pracht ex. (zegel iets vettig) met certificaten Ned. Bond 1969 en Vleeming 2014: Fris zegel zonder gebreken, cat.w. 2350
Auction 221
NVPH 16G+16F
Willem III 2½ gulden violet en groen gecombineerde tandingpaar 11½ x 12 en 12½ x 12 met centraal vierkantstempel Batavia 22-3-1895, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014: Zegels over tanding gevouwen geweest, tanding echt, stempel originele afdruk. Gebruikt zeer zeldzaam, slechts enkele paren bekend. Enkele licht bruinige vlekjes overigens fris paar., cat.w. 2750 (als ongebruikt)
Auction 221
G 2a
Rondstempel Singkawan (SvL 150) op vraagkaart 5 cent violet 8-10-1877 naar Weltevreden, vrijwel pracht ex. (papierrestje achterzijde)
Auction 221
G 10
Briefkaart 5 cent blauw Malang-Simpang Soerabaia 1.5.1899, achterzijde particulier bedrukt in blauw afbeelding Kali Mas Soerabaja, vrijwel pracht ex., in G. niet vermeld
Auction 221
G 10
Briefkaart 5 cent blauw Malang-Simpang Soerabaia 13.5.1899, achterzijde particulier bedrukt in blauw met loopbrug, vrijwel pracht ex. (iets gevlekt), in G. niet vermeld
Auction 221
G 23
briefkaart Cijfer 5 cent met haltestempel Pegadenbaroe (?) en kortebalk treinstempel SPKT III 15.12.18 (traject Batavia-Djokja), SvL R, naar Lasem, licht getint
Auction 221
G 29
Proef briefkaart 7½ cent Vürtheim in grijszwart op stevig karton, ongebruikt pracht ex.
Auction 221
G 33
Proef opdruk 7½ CENT groen, rechte letters op briefkaart 5 cent, ongebruikt pracht ex.
Auction 221
G 33
Proef opdruk 7½ Cent groen in gotische letters op 5 cent, ongebruikt pracht ex.