Auction 221
February 28 - March 7, 2015
Displaying 205 - 216 of 320
Auction 221
NVPH 63 var.
Java ½ cent lila met variëteit dubbele kopstaande opdruk, pracht ex. met certificaat Ned. Bond 2002
Auction 221
NVPH 64
Java 1 cent olijfgroen enkelfrankering op kleinformaat envelop van Batavia naar Weltevreden met tevens bestellerstempel 15 in cirkel, vrijwel pracht ex. (diverse bruine vlekjes)
Auction 221
PC 53a-c
Proefoverdrukken Java, Dienst en Buiten Bezit op 10 cent donkergrijs in verticale strip van 3 met velrand, vrijwel pracht ex. (tanding versterkt tussen bovenste en middelste zegel, tanding gevouwen tussen middelste en onderste zegel; onderste zegel postfris doch gomvouwtje), cat.w. fl. 750+
Auction 221
NVPH 71fc
Java 12½ cent blauw met variëteit dubbele opdruk waarvan één kopstaand, pracht ex., cat.w. 175
Auction 221
NVPH 76f
Java 25 cent violet met variëteit kopstaande opdruk op envelop van Bandoeng 10-11-1925 naar Den Haag, fris pracht ex.
Auction 221
NVPH 79,80
Java 1 gulden doflila en 2½ gulden zwartblauw enkelfrankeringen op 2 aangetekende filatelistische enveloppen van Salatiga 12-9-1911 naar Zutphen, frisse pracht ex.
Auction 221
NVPH 79a
Java 1 gulden doflila met variëteit hoogstaande opdruk, pracht ex. (gomzijde miniem getint), cat.w. 275
Auction 221
NVPH 79a
Java 1 gulden doflila met variëteit hoogstaande opdruk, pracht ex. met kortebalkstempel Semarang 18-8-1912 en certificaat Ned. Bond 1996, cat.w. 400
Auction 221
NVPH 79f
Java 1 gulden doflila met variëteit kopstaande opdruk en deel vierkantstempel Semarang, pracht ex. met certificaat NVPH 1954, cat.w. 250
Auction 221
NVPH 80a
Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit hoogstaande opdruk, fris pracht ex. met certificaat NVPH 1956, cat.w. 3500
Auction 221
NVPH 80a
Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit hoogstaande opdruk, pracht ex. met stempel ?-7-1908 gesigneerd Hekker en Ned. Bond, cat.w. 5500
Auction 221
NVPH 80f
Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit kopstaande opdruk, fris pracht ex. met certificaat NVPH 1956, cat.w. 3500