Auction 221
February 28 - March 7, 2015
Displaying 265 - 276 of 320
Auction 221
VH B103
Zwaar beschadigde envelop Uiverramp (inhoud aanwezig), later gevonden en door Iraakse postadministratie naar Nederland gezonden, in PTT dienstenvelop postkantoor 'sGravenhage verzonden, zowel inhoud als dienstenvelop door olie aangetast
Auction 221
VH B103d
Zwaar beschadigde envelop Uiverramp met PTT dienst envelop met violet stempel uitreiken zonder portheffing en met potlood vvp van Bandoeng 5.1.35 retour naar Den Haag, tevens 4-regelige strook Aangetroffen etc.
Auction 221
Sold for: 520 €
VH B103i
Aangetekende expresse Uiver kerstvlucht Utrecht 6.XII.1934 naar Meester Cornelis, toestel bij Ruth Wells verongelukt, op 28.12 te Batavia Centrum in envelop van Japans rijstpapier gepakt met lakzegel (geschreven voor verpakking 6 gram na verpakking....) en naar Meester Cornelis verzonden, aankomst 29.12, geadresseerde onbekend (zwak rood geschreven Expresse bestelling heeft niet plaats gehad), retour Batavia, aankomst 19.1.35 en retour afzender Utrecht, 2 roze strookjes onbekend op achterzijde, slechts enkele rijstpapierenveloppen bekend
Auction 221
Sold for: 920 €
VH B103k
Uiver, kerstvlucht Wageningen-Bandoeng, neergestort bij Rutbah Wells 20-12-1934, zwaar beschadigd en op stevige omslag geplakt, voorzien van Iraaks zegel 15 fills en van Rutbah 3-1 via Baghdad 5-1 en Bombay 21-1 naar Bandoeng gezonden, aankomststempel 4-2-1935, slechts enkele later gevonden poststukken (gestolen geweest?) met Iraakse frankering bekend
Auction 221
VH B104d
Envelop met 12½ cent Emma en 30 cent luchtpost, beide violet ovaal scheepsstempel S.S. van Lansberge via Soerabaja 23.12.34 naar Den Haag, gepland om per Uiver vervoerd te worden, pracht ex.
Auction 221
NVPH NP7
Noodportstempel Weltevreden 3 regelig in rood te betalen port 2½ Ctn v/d hoofdkantoorchef de expediteur op envelop met 2½ cent Cijfer in blok van 4, vrijwel pracht ex. (lichte verticale vouw door envelop), cat.w. 750
Auction 221
NVPH D2f
12½ cent grijs met variëteit kopstaande opdruk, vrijwel postfris luxe ex. gesigneerd Koopman, cat.w. 350
Auction 221
NVPH D5f
25 cent lila met variëteit kopstaande opdruk, vrijwel postfris luxe ex. met certificaat Bakker 2000, cat.w. 500
Auction 221
NVPH D6
Machinale opdruk 50 cent karmijn met variëteit dubbele opdruk in verticaal paar, bovenste zegel dun plekje, onderste zegel pracht ex. en paar op tanding verstevigd, certificaat NVPH 1967: opdrukken zijn inderdaad wel dubbel, maar niet tweemaal door de machine gegaan. Bijgevoegd artikel Maandblad voor Filatelie januari 1964
Auction 221
Sold for: 330 €
NVPH D7f
2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex., cat.w. 750
Auction 221
NVPH D7f
2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. (miniem bruin puntje in gom) gesigneerd Keiser en met certificaat NVPH 1976, cat.w. 750
Auction 221
NVPH D7f
2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. (korter tandje rechts) met oncontroleerbaar stempel, met certificaat Muis 1986, cat.w. (1250)