Auction 221
February 28 - March 7, 2015
- Austria (4) Apply Austria filter
- Belgium (3) Apply Belgium filter
- Finland (1) Apply Finland filter
- France (5) Apply France filter
- Germany (16) Apply Germany filter
- Great Britain (2) Apply Great Britain filter
- Italy (3) Apply Italy filter
- Liechtenstein (2) Apply Liechtenstein filter
- Portuguese colonies (1) Apply Portuguese colonies filter
- Russia (1) Apply Russia filter
- Scandinavia (1) Apply Scandinavia filter
- Spain (1) Apply Spain filter
- Switzerland (19) Apply Switzerland filter
- Turkey (1) Apply Turkey filter
- Western Europe (1) Apply Western Europe filter
Displaying 1 - 12 of 61
Auction 221
Complete vouwbrief van Brussel 18-2-1670 naar Gent met port IIII met rood krijt en geschreven dobbel port dijnsdag den 18en februarij bestelt, pracht ex.
Auction 221
Sold for: 48 €
Gezuiverde vouwbrief van Smyrna 18-1-1830 naar Verviers met langstempel Turquie en op achterzijde Duitschland over Verviers (Van der Linden 1007) in rood, diverse portbemerkingen, pracht ex.
Auction 221
Leopold I 40 centimes vermiljoen met spoorwegstempel N1 op briefomslag van Antwerpen 9-3-1863 naar Belfast, pracht ex.
Auction 221
Weltrundfahrt Graf Zeppelin 1929 traject Friedrichshafen-Friedrichshafen (Sieger 30Ad) gefrankeerd met Zeppelin 4 mark zwartbruin (2x) en Adelaar 3 mark zwartbruin en olijf (2x op achterzijde) op envelop naar Bad Blankenburg, pracht ex., cat.w. 500
Auction 221
Südamerikafahrt 4 mark zwartbruin op dichtgeplakte envelop, afworp Pernambuco, 18-5-1930 (Sieger 57C) naar Maastricht met alle relevante stempels, vrijwel pracht ex. (enkele vouwtjes), cat.w. 550
Auction 221
Südamerikafahrt 4 mark zwartbruin met plaatfout Blitz neben Adler op envelop 18-5-1930 naar Rio de Janeiro (Sieger 57E) met alle relevante stempels, pracht ex. (envelop verticaal vouwtje en enkele vlekjes), cat.w. 1000+
Auction 221
Ostropa 3 t/m 25 pfennig met speciaal stempel Königsberg 3-7-1935 op grootformaat envelop naar Frankfurt, fris pracht ex., cat.w. 1100+
Auction 221
Duinkerken, Paix 50 centimes rood in paar met handstempelopdruk Besetztes Gebiet Nordfrankreich op envelop 4-7-1940 naar Malo les Bains, vrijwel pracht ex. (envelop 2 gaatjes en iets getint) gesigneerd Champion, cat.w. 600
Auction 221
Complete vouwbrief van Parijs 29-12-1832 naar Toulouse en doorgezonden naar L'Isle en Jourdan met zegelringafdruk koning Louis-Philippe en stempel Bureau Chbre Mon du Roi in rood, pracht ex.
Auction 221
Sold for: 720 €
Italienfahrt 3 t/m 20 lire (Sieger 208G) op envelop van Rome 27-5-1933 naar Tallinn (Est) met bijzonder stempel in groen, pracht ex. (envelop verticaal vouwtje tussen de zegels), cat.w. 1500
Auction 221
Briefkaart met betaald antwoord Democratie 20 lire/20 lire rood op geel, ongebruikt pracht ex., cat.w. 1800
Auction 221
Franz Joseph 15 kreuzer bruinpurper op aangetekende prentbriefkaart van Radmer bei Hieflau 14-8-1899 over New York en Boston (alwaar opnieuw aangetekend) naar Saint Johns (Newfoundland), pracht ex.