Auction 221
February 28 - March 7, 2015
- Austria (4) Apply Austria filter
- Belgium (3) Apply Belgium filter
- Finland (1) Apply Finland filter
- France (5) Apply France filter
- Germany (16) Apply Germany filter
- Great Britain (2) Apply Great Britain filter
- Italy (3) Apply Italy filter
- Liechtenstein (2) Apply Liechtenstein filter
- Portuguese colonies (1) Apply Portuguese colonies filter
- Russia (1) Apply Russia filter
- Scandinavia (1) Apply Scandinavia filter
- Spain (1) Apply Spain filter
- Switzerland (19) Apply Switzerland filter
- Turkey (1) Apply Turkey filter
- Western Europe (1) Apply Western Europe filter
Displaying 25 - 36 of 61
Auction 221
Sold for: 12 €
waarde-envelop 10 kopeken rood Facit nr. FK4 van Viborg 16-3-1851 naar Sint Petersburg, pracht ex. doch incompleet
Auction 221
collectie van ca. 50 poststukken w.b. voorfilatelie en iets Oostenrijk in ringbandje
Auction 221
Veldpost Tweede Wereldoorlog, ca. 250 poststukken w.b. krijgsgevangenen, concentratiekampen, SS-regimenten etc. in 6 ringbandjes. Tevens Michel Handbuch-Katalog Deutsche Feldpost 1937-1945
Auction 221
collectie van ca. 80 poststukken w.b. Gebühr bezahlt 1945, Sachsische Schwarzungen, Bizone etc. in 2 ringbandjes
Auction 221
collectie met veel poststukken meest betreffende de Leipziger Messe met betere ex. (mooie Litho prentbriefkaart Ausstellung Leipzig 1897), documentatie etc. in 2 ringbanden en 2 mappen
Auction 221
Sold for: 740 €
poststukken collectie (ca. 330 ex.) meest voorfilatelie w.b. enkele bishop marks, tombstone marks, free franks, too late etc. met veel Scotland in 3 ringbanden
Auction 221
collectie postwaardestukken (on)gebruikt in 2 ringbanden
Auction 221
poststukken w.b. fdc's, censuur en klassiek op fragmenten met nummerstempels in blanco Schaubek album
Auction 221
Sold for: 460 €
voorfilatelie, ca. 150 poststukken in gemengde kwaliteit in doosje, tevens literatuur in 6 ordners (kopieën)
Auction 221
fdc's, ballonpost, Christkindl etc. w.b. betere ex. jaren '50 in 3 kleine albums
Auction 221
poststukken klassiek, meest gefrankeerd w.b. stempels in 3 albums en insteekboek
Auction 221
Sold for: 2.200 €
uitgebreide collectie luchtpostbrieven, mooi opgezet met veel betere ex. w.b. Aarau 1913 op envelop, Langnau 1913 op prentbriefkaart, Les Rangiers 1924 label met foutdruk ontbrekend vliegtuig op aangetekende envelop, 6 Zeppelinstukken, etc. (totaal 130 ex. meest voor 1940) in 3 Lindner ringbanden