Displaying 145 - 156 of 218
postwissels groot aantal, poststukken Papua New Guinea en diverse landen fdc's etc.
88 poststukken w.b. UNTEA briefkaarten, covers met rubberstempels, fdc's, etc.
ca. 1950-1965, gestempeld engros in zakjes, ** met vel(de)len, brugparen, fdc's en covers in 5 dozen
voorraad gestempeld vanaf 1870 w.b. port en dienst in zakjes
blokken ** Zbl. 136 t/m 140 en 142 t/m 147, alles 100x, cat.w. 2710
met Republiek en Indonesië, voorraad postfris in zakjes in houten kist
PTT mapjes en modern gestempeld en iets Aruba modern gestempeld
Complete brief Batavia-Rotterdam 10/6 1855 naar Rotterdam, achterzijde (zeldzaam) rood routestempel Indië over Triest (Delbeke R3), port 120 cent voor 2e gewichtsklasse, pracht ex.
Sold for: 560 €
NVPH 1
10 cent wijnrood met groot deel halfrond-francostempel Telok Betong (Voerman 1000), pracht ex. Zeldzaam!
NVPH 2
Willem III 10 cent karmijnrood met halfrond-francostempel Rembang 17-10-1869 (Voerman 175), vrijwel pracht ex., cat.w. 225+175
Sold for: 145 €
NVPH 9A
Willem III 10 cent oranjebruin met mooie afdruk Buitenzorg rond-francostempel (SvL R), vrijwel pracht ex., cat.w. 400
NVPH 9, 13
10 en 25 cent Willem III, vierkant Palembang 28/11 1893 op aangetekende envelop naar Berlin via N-I Agent Singapore (vierkantstempel), pracht ex.