Displaying 181 - 192 of 218
Opening: 1.250 €
Sold for: 1.250 €
NVPH 336
Inheemse dansers 7½ cent lichtbruin ongetand in dubbel proefvel van 200 stuks, knipteken hoed, ets L16 en R16 en brugparen, geschreven fiat drukken 13/8 '48, enkele minieme bruine vlekjes, zéér zeldzaam (enig bekend vel, in Proevencatalogus 1988 onbekend), diverse plaatfoutjes aangegeven, attest Vleeming BBP 2013
Sold for: 620 €
NVPH PZ3
Boekje met fl 2,46 met 6x nrs. 41, 43, 46 en 49 en 12x nr. 48, vrijwel pracht ex. met certificaat Vleeming 2012: Boekje met complete inhoud en nietje origineel. Zegels alle postfris. Eén zegel 2½ cent mist hoekje, kaftje voor- en achterzijde vlekkerig en rond nietje schoongemaakt, cat.w. 2500. Zeer zeldzaam boekje!
Luchtpostblad Militair portvrij (Stapel 6) Veldpost Semarang 2 16.XII. 1947 naar Rijswijk, binnenzijde bedrukt met Gelukkig Kerstfeest 1948 Java. December 1947, pracht ex.
NVPH P1
5 cent bruingeel, pracht ex., cat.w. 350
NVPH P18
20 cent karmijn en zwart met luxe vierkantstempel Goenoeng-Toewa (SvL 100), pracht ex. (korter tandje boven)
NVPH NP7
Noodportstempel Weltevreden 3 regelig in rood te betalen port ½ Ctn v/d/ hoofdkantoorchef de expediteur op envelop met 2½ cent Cijfer in blok van 4, vrijwel pracht ex. (lichte verticale vouw door envelop), cat.w. 750
NVPH D23
25 cent violet in paar met langstempel Siborong-borong (SvL RR), pracht ex.
NVPH 365Av
Cijfer 3 cent karmijn met variëteit aan bovenzijde geperforeerd, aan de overige drie zijden ongeperforeerd, pracht ex., cat.w. 115+
Opening: 1.250 €
Sold for: 1.700 €
Zbl 137A -141A
Jamboree 15 sen-1 rp. ongetande proeven in dubbelvellen van 200 stuks, dubbel knipteken propellor en getekend gezien 21/5 '55 en 25/5 '55, door brugparen gevouwen en deels getint, cat.w. 180.000, attest Vleeming BPP 2013
Zbl 117 (A)
Watersnood 1953, 35+10 sen violet ongetand in compleet proefvel van 400 stuks (4 blokken van 100) resp. ets 71,71,70 71(70 zwakker gedrukt) en 71 met brugparen, tot heden enig bekende vel (in Zonnebloem en Prangko onbekend), getint, attest Vleeming BBP 2013
NVPH 372-373
UPU 1949, 15 sen rood en 25 sen blauw (Zbl: 13A-14A) ongetande proeven in velddelen van 65 stuks met fiatdrukken en data 20/8 '49 en 18/8 '49, beide met gecorrigeerde foutjes, beide 10 ex. onderrij aangesneden en een enkel bruin vlekje, cat.w. 32.500, 2x attest Vleeming BPP 2013
NVPH 383
Tempels 1 rp. paars (Zbl: 33D), ongetande proef in dubbelvel van 200 stuks met brug, linker deel zonder telcijfers en letters, rechterdeel met ongeplakte letters C en kopstaande cijfers 10-1, deels getint, cat.w. 40.000, attest Vleeming BPP 2013