Displaying 25 - 36 of 121
Opening: 20 €
gravures 84 ex. oude en zeer oude in boekje
240 ex. oude en zeer oude met beter in doosje
prachtcollectie velletjes uit postzegelboekjes, op 2 ex. na **, met veel betere ex., cat.w. 7300
Opening: 350 €
Sold for: 390 €
betere waarden en series gestempeld w.b. borstschilden, Wagner en Chicagofahrt
met beter materiaal en iets gebieden op insteekbladen
Abstimmungsgebiete, collectie w.b. Allenstein, Marienwerder en Sleeswijk op albumbladen
35 stuks Infla gestempeld, alle met keur (doch enkele keuren vals)
tussen 1938 en 1944 poststukken (5x) met zowel Duitse als Oostenrijkse zegels alle naar Amsterdam verstuurd
1944-1945, Mi. 902(2x), 903(2x), 904(4x) en 907(3x) in vellen ** met plaatfouten
map vellen, veel ** w.b. Bayern en Russische Zone
49 stuks klein Brustschild gestempeld met stempels, kleurnuances en doubletten, gemengde kwaliteit
33 stuks met groot Brustschild met 4 ex. Mi. 27, stempels, kleurnuances en doubletten, gemengde kwaliteit