Displaying 109 - 120 of 121
6 (6)
Tweede Wereldoorlog poststukken met propagandastempels met veel bezette gebieden, w.b. briefstukjes, voorzijden, censuur etc.
in zakjes, rondzendboekjes etc.
in 15 albums/insteekboeken
w.b. veel ** West-Duitsland, ETB's, jaarboekje 1975 etc. in 14 insteekboeken en ordners
Engros voorraad postfris uit 1986-2000 gesorteerd in zakjes in voorraaddoos
w.b. gebieden, doubletten en vellen ** in 7 boeken in doos
met veel West-Duitsland ** in 5 albums en 8 insteekboeken (iets diverse landen landen)
80 gebruikte briefkaarten, veel geïllustreerd
poststukken w.b. Staten, gebieden, etc.
post- en postwaardestukken gebruikt en ongebruikt in bak
w.b. Böhmen und Mähren, West-Duitsland, etc. in 5 boeken, tevens 3 jaarpakketten en 5 jaarboeken met zegels uit 1970-1979